the great

The Great yayımlandı!

Başrollerinde Elle Fanning ve Nicholas Hoult'un olduğu The Great geçtiğimiz saatlerde yayımlandı

The Great dizisi dün yayımlandı

Hulu’nun başrollerinde Elle Fanning ve Nicholas Hoult’un bulunduğu yeni mini dizisi The Great geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Son yıllarda bulunduğu Maleficent, Super 8, Somewhere, All the Bright Places gibi filmler ile sinemanın sevilen oyuncularından birine dönüşşen Elle Fanning ve Mad Max: Fury Road, About a Boy, X-Men: First Class, The Favourite gibi yapımlarda karşımıza çıkan Nicholas Hoult, satirik komedi türündeki The Great dizisi için bir araya geldi.

Yapımcılığının Elle Fanning ve Tony McNamara tarafında üstlenildiği The Great, izleyiciyi 18. yüzyıl Rusya’sına götürüyor.

svg%3E

The Great konusu ve oyuncu kadrosu:

The Favourite’ta 18. yüzyıl İngiltere’sinden bir hikâye anlatan Tony McNamara, The Great’te izleyiciyi 18. yüzyıl Rusyası’na götürüyor. Dizi, Rusya tarihinin önemli isimleri arasında yer alan ve 34 yıl boyunca Rusya’yı yöneten II. Katerina’nın yükselişini ve eşi İmparator Peter’la olan ilişkisini mercek altına alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Elle Fanning ve Nicholas Hoult’ın yanı sıra Phoebe Fox, Adam Godley, Gwilym Lee, Sacha Dhawan, Sebastian de Souza, Bayo Gbadamosi, Charity Wakefield, Douglas Hodge ve Belinda Bromilow gibi isimler de yer alıyor.

Dizi hakkında daha çok bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki linkten The Great hakkındaki bir diğer yazımıza ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/the-great-dizisinin-fragmani-yayimlandi/

Henüz saatler önce yayımlanan bu dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.