The Great

The Great dizisinin fragmanı yayımlandı

Hulu'nun yeni dizisi The Great'in ilk fragman yayımlandı!

Hulu’nun yeni mini dizisi The Great 15 Mayıs’ta izleyici ile buluşucak. Catherine the Great veya Katerina olarak da anılan dizinin hem senaristliğini hem de yapımcılığını Tony McNamara üstleniyor. Başrollerinde Nicholas Hoult ve Elle Fanning gibi isimlerin bulunduğu tarihi/biyografik mini dizi bize 18. yüzyıl Rusya’sını izletecek.

Elle Fanning gives the FINGER on the poster for Hulu's ...

Dizinin Konusu

9 Temmuz 1762’de Rus tahtına çıkmayı başaran II. Katerina 34 yıl boyunca Rusya’yı yöneten bir imparatoriçedir. Ülke sınırlarındaki genişleme, kültür ve sanat alanında yapılan ve artan yatırımlar gibi sebeplerden, II. Katerina tahta çıktıktan sonraki on yıl ülkenin en parlak dönemi olarak kabul ediliyor. İmparator Peter ile evlenmek için Rusya’ya gelen idealist, romantik bir genç kızın kurgusal, eğlenceli ve anakronistik hikayesini anlatan mini dizide II. Katerina’yı Elle Fanning, eşi Imparator Peter’ı ise Nicholas Hoult canlandıracak. Bu evlilik ve kendi mutluluğu arasında kalan imparatoriçenin Rusya’nın geleceğini mi kendi mutluluğunu mu seçeceğini 15 Mayıs’ta hep birlikte göreceğiz.

Elle Fanning, dizi ile ilgili olarak şunları söyledi. “Tarihsel olarak tamamen doğru bir dizi yapmadığımız için kendimizle gurur duyuyorum, böylece yeni şeyler denemek için daha çok fırsatımız oluyor.”

Dizide ayrıca Phoebe Fox, Adam Godley, Gwilym Lee, Charity Wakefield, Douglas Hodge, Sacha Dhawan, Sebastian de Souza, Bayo Gbadamosi, Belinda Bromilow gibi isimler yer alıyor.

Dizinin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.