WandaVision

Teyonah Parris, WandaVision’ın gelecek bölümleri hakkında konuştu

Bilindiği üzere Disney Plus tarafından yapılan Marvel yapımlarından ilki olan WandaVision dizisi, geçtiğimiz günlerde izleyiciler ile buluştu. Bugün ise büyük bir ilgi ile karşılanan dizide Monica Rambeau rolü ile karşımıza çıkmış olan Teyonah Parris, dizinin gelecek bölümleri hakkında ipucu verdi.

WandaVision

“Önümüzdeki bölümlerde uzay mühendisinin kim olduğunu öğrendiğinizdeki tepkinizi merak ediyorum. Beklemediğiniz sürprizler olacak.”

WandaVision konusu

1950’li yıllarda geçeceği bilinen dizi, Avengers: Endgame’in ardından yaşananlara da odaklanacak bir dizi olacak. WandaVision dizisi, yalnızca Scarlet Witch ve Vision karakterlerinin hayatlarına odaklanacak olan bir dizi olacak. Bu nedenle de dizi, Avengers: Infinity War ile ilgili olacak.

Bilindiği üzere iki karakter de Avengers: Infinity War filminde Thanos tarafından öldürülmüştü. Dizi ise hem buna değinecek hem de bu iki karakterin karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlatacak. Dizinin Marvel Evreni için önemli bir yapım olmasının en temel nedeni ise doğrudan Doctor Strange in the Multiverse of Madnes filmine bağlanacak olması.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
hekimoğlu
Hekimoğlu 45. bölüm 3. fragmanı yayımlandı