Terapist dizisinin final bölümü fragmanı yayımlandı

mm
Terapist

30 Aralık 2020 itibari ile hizmete açılmış olan yerli dijital yayın platformu Gain yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Platformun büyük bir ilgi ile takip edilen yapımlarından biri olan Terapist isimli dizinin fragmanı yayımlandı. Fragman, geçtiğimiz saatlerde Gain Medya’nin resmi YouTube kanalı üzerinden seyircilerin beğenisine sunuldu.

Terapist

Terapist konusu

Platformun psikolojik gerilim türündeki mini dizisi, kişilik bozuklukları ve psikolojik hastalıklar konusunda eğitimli bir terapi uzmanının karısının öldürülmesi ile altüst olan hayatını ve sonucunda yaşanan olayları mercek altına alıyor. Dizide, geçmişinin bugüne düşen gölgesini ararken daha önce hiç fark etmediği gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalmış olan terapist Çetin ve her biri birbirinden farklı sendromları ile şüpheli hale gelen danışanlarının hikayesi işleniyor

15 dakikalık bölümlerden oluşan ve yönetmen koltuğunda Zeynep Dadak’ın yer aldığı Terpist dizisinin oyuncu kadrosunda; Çağdaş Onur Öztürk, Dolunay Soysert, İlayda Alişan, Muhammed Uzuner, Murat Kılıç ve Zeynep Çamcı gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Dizinin yayımlanan final bölümünün fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
WandaVision
mm

WandaVision dizisinin sezon ortası fragmanı yayımlandı

Sonraki
the umbrella academy

The Umbrella Academy 3. sezon hazırlıkları başladı