Tatiana Maslany, She-Hulk oynayacağı iddialarını yalanladı

mm
she hulk

Geçtiğimiz haftalarda, Disney Plus’ta yayımlanacak Marvel dizisi “She-Hulk”ın başrolünün açıklandığı ve başrolün de “Orphan Black” dizisinin yıldızı “Tatiana Maslany“nin olacağı haberleri ortaya çıkmıştı. Ancak ünlü oyuncu, bu söylentileri yalanladı. Birkaç gün önce verdiği bir röportajda Maslany, oyuncu kadrosuyla ilgili haberlerin bağlam dışına çıkarıldığını ve aslında böyle bir rolü almadığını şu sözlerle ifade etti:

“Bu aslında gerçek bir şey değil ve kontrolden çıkmış bir basın açıklaması gibi.”

Ancak bu kez ünlü oyuncunun, yakında çıkacak Disney+ dizisinde Bruce Banner’ın kuzeni olan “Jennifer Walters” rolünü üstleneceği belirtildi. Hatta bu haberi ise yıllarca Hulk rolüne hayat vermiş olan “Mark Ruffalo” da resmi Twitter hesabından “Aileye hoş geldin kuzen!” notu ile yaptığı bir paylaşım eşliğinde doğruladı.

She-Hulk karakterini kim oynayacak?

Tatiana Maslany’nin yaptığı son açıklamanın ardından şu an için yapılan yeni bir She-Hulk güncellemesi yok. Ancak Mark Ruffalo, hem 2017 yılındaki Thor: Ragnarok’ta hem de geçtiğimiz yıl Avengers: Endgame’de birlikte çalıştığı aktris için “Tessa Thompson zaten Valkyrie ama harika bir She-Hulk olurdu.” demişti.

Ancak bu oyuncunun da She-Hulk olarak karşımıza çıkması imkansız gibi görünüyor. Çünkü Ruffalo’nun da belirttiği gibi zaten Tessa Thompson’un, Marvel Sinematik Evreni’nde bir rolü bulunuyor.

She-Hulk

Dizi hakkında bilinen detaylar

She-Hulk; Bruce Banner’ın yani Hulk’ın, Marvel Comics çizgi romanlarındaki kuzeni olan Jennifer Walters’ın hikâyesini konu alacak. Geçirdiği bir kaza sonucu kuzeni Bruce Banner’dan kan alan Jennifer, Hulk’ın güçlerine sahip olur. Karakter, ilk kez 1980 yılında yayımlanan Savage She-Hulk çizgi roman serisinde görülmüştü.

Merakla beklenen dizi, Rick and Morty ve Silicon Valley gibi dizilere imza atan Jessica Gao tarafından kaleme alınıyor. Senaryo çalışmalarının tamamlandığını geçtiğimiz aylarda duymuştuk. Dizinin çekimlerine ise yakında başlanması bekleniyor. Ayrıca dizide Marvel Sinematik Evreni’nde Hulk’ı canlandıran Mark Ruffalo’yu görme ihtimalimiz de yüksek.

Disney+’ın gelecek Marvel dizilerinin arasında WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Loki, Moon Knight ve Nick Fury gibi pek çok proje de bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
ratched

Ratched 2. sezon ne zaman?

Sonraki
Kırmızı Oda
mm

Kırmızı Oda 8. bölüm fragmanı yayımlandı