Sweet Girl filminin yayım tarihi belli oldu

Sweet Girl

Jason Momoa ve İsabella Marced’in başrolde olduğu Sweet Girl filminden ilk fragman geldi. Netflix platformda gösterime girecek filmin yayım tarihini ve diğer merak edilenleri öğrenmek için okumaya devam edin.

Sweet Girl filminin senaryosu Philip Eisner, Gregg Hurwitz ve Will Staples tarafından yazıldı. Yönetmen koltuğunda Brian Andrew Mendoza bulunuyor. Sweet Girl filmi Mendoza’nın ilk uzun metrajlı yönetmenlik deneyimi olacak. Filmin oyuncu kadrosunda Jason Momoa, İsabella Marced, Manuel Garcia Rulfo, Adria Arjona, Marisa Tomei, Lex Scott Davis isimleri bulunuyor. Jason Momoa Cooper karakterine; İsabella Marced ise Rachel karakterine can veriyor.

Sweet Girl ne zaman yayımlanacak?

Şimdiden büyük ilgi gören Sweet Girl için geri sayım başladı. Filmin ilk gösterim tarihi 20 Ağustos 2021 olarak belirlendi.

Sweet Girl dizisinin konusu

Amerikan aksiyon, gerilim türündeki filmde Cooper, eşinin ölümünden sorumlu olanları adalet önüne çıkarmaya ant içer. Bu süreçte ailesinden geriye kalan son kişi olan kızını da korumak zorundadır.

Sweet Girl fragmanı

Fragmanda fazlasıyla aksiyon sahnesinin bulunduğunu gözlemliyoruz. Cooper karakterinin yanı sıra Rachel karakterinin de aksiyonun içinde bulunduğu sahneler var. Ailesi ve adalet için savaştığını söyleyen ikili bizlere aksiyon dolu bir film izletecek gibi duruyor.

Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
The Last of Us

The Last of Us 10 bölümden oluşacak