8947FF2D 4234 451F 8CDF FB51BD2A6088

SüngerBob’un yeni filmi SüngerBob KarePantolon: Firarda

Artık Bikini Kasabası'nda değiller!

Yeni bir SüngerBob macerası daha!

Geçtiğimiz yıl yeni filminin fragmanını bizimle buluşturan SüngerBob, hepimizin çocukluk aşkı. Nickelodeon’ın sevilen çizgi filmi Süngerbob, bir kez daha yeni bir filmle izleyicileriyle buluşacak. “SüngerBob KarePantolon: Firarda” adındaki filmin fragmanında SüngerBob’un en yakın evcil dostu Gary’nin ortadan kaybolduğuna şahit oluyoruz. Zorlu maceralara açılan SüngerBob, Bay Yengeç, Patrick, Squidward gibi karakterlerin yanı sıra yepyeni kahramanların da karşımıza çıkacağı fragmanda görüyoruz. Fragmandaki en büyük müjde ise son zamanların en popüler oyuncularından Keanu Reeves’in de kahramanlar arasında yer alması.

Sungerbob

Konusu ne olacak?

Çizgi diziden önceki zamanlara döneceğimiz film, SüngerBob’un Kamp Coral’a bir yolculuğa çıkmasını hikayesinin odağına alıyor. SüngerBob’un evcil dostu Gary, Poseidon tarafından kaçırılır ve Atlantic City’deki Lost City’ye götürülür. SüngerBob, yeni en yakın dostu Patrick ile birlikte Poseidon’un şeytani planları işlemeye başlamadan önce Gary’yi kurtarmak zorundadır.

SpongeBob çizgi filmlerinde ve filmlerinde imzası bulunan Tim Hill, SüngerBob KarePantolon: Firarda filminin de yönetmen koltuğuna oturuyor. Senaryoda ise Kung Fu Panda serisi ile tanıdığımız Jonathan Aibel, Glen Berger, Jordan Dunn, Michael Kvamme gibi isimlerin imzası bulunuyor.

SpongeBob karakteri, Kasım 2018 tarihinde hayatını kaybeden Stephen Hillenburg tarafından Nickelodeon kanalı için yaratılmıştır. Amerika’da yayımlanan gelmiş geçmiş en uzun dizilerden biri haline gelen SüngerBob, ilk olarak eğitim amacıyla yaratılan çizgi romanlarda 1989 yılında yer almaya başlamıştır. 1996 yılında ise televizyona aktarılma kararı almış, o dönemden beri Tom Kenny, SüngerBob karakterinin seslendirmesini yapmaktadır.

Yeni filmimiz SpongeBob Movie: Sponge on the Run ülkemizdeki izleyicileriyle ne zaman buluşacağı henüz belli değil.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.