Süngerbob karepantolon

SüngerBob KarePantolon: Firarda’nın vizyon tarihi ertelendi!

SüngerBob’un yeni filmi SüngerBob KarePantolon: Firarda

Geçtiğimiz yıl, hepimizin çocukluk aşkı olan ve Nickelodeon’ın sevilen çizgi filmi SüngerBob, yeni filminin fragmanını bizimle buluşturmuştu, şimdi ise bir kez daha yeni bir film ile izleyicileriyle buluşacak. Yeni maceranın adı: SüngerBob KarePantolon: Firarda

Süngerbob karepantolon

Keanu Reeves‘in de kahramanları arasında yer aldığı “SüngerBob KarePantolon: Firarda” filminin konusu şöyle: Çizgi diziden önceki zamanlara döneceğimiz film, SüngerBob’un Kamp Coral’a bir yolculuğa çıkmasını hikayesinin odağına alıyor. Orada yeni arkadaşlarla tanışacak olan karakterimiz evcil sümüklü böcek dostu Gary, Poseidon tarafından kaçırılır ve Atlantic City’deki Lost City’ye götürülür. SüngerBob, yeni en yakın dostu Patrick ile birlikte Poseidon’un şeytani planları işlemeye başlamadan önce Gary’yi kurtarmalıdır.

SüngerBob çizgi filmlerinde ve filmlerinde imzası bulunan Tim Hill, SüngerBob KarePantolon: Firarda filminin de yönetmen koltuğuna oturuyor. Senaryoda ise Kung Fu Panda serisi ile tanıdığımız Jonathan Aibel, Glen Berger, Jordan Dunn, Michael Kvamme gibi isimlerin imzası bulunuyor.

SüngerBob KarePantolon: Firarda filminden Türkçe dublajlı fragman ...

Kasım 2018 tarihinde hayatını kaybeden Stephen Hillenburg tarafından Nickelodeon kanalı için yaratılmış bir karakter olan SüngerBob, Amerika’da yayımlanan gelmiş geçmiş en uzun dizilerden biri haline gelmiş ve ilk olarak 1989 yılında eğitim amacıyla yaratılan çizgi romanlarda yer almaya başlamıştır. 1996 yılında ise televizyona aktarılma kararı almış, o dönemden beri Tom Kenny, SüngerBob karakterinin seslendirmesini yapmaktadır.

22 Mayıs 2020’de yayımlanması planlanan film tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını gerekçesiyle belirsiz bir tarihe ertelendi.

“SüngerBob KarePantolon: Firarda” adındaki filmin fragmanında SüngerBob’un en yakın evcil dostu Gary’nin ortadan kaybolduğuna şahit oluyoruz. Zorlu maceralara açılan SüngerBob, Bay Yengeç, Patrick, Squidward gibi karakterlerin yanı sıra yepyeni kahramanların da karşımıza çıkacağı fragmanda görüyoruz.

Filmin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.