Succession 3. sezonu bu sonbaharda geliyor

Succession

HBO Max içerik sorumlusu Casey Bloys, Succession dizisinin üçüncü sezonunun bu sonbaharda yayımlanacağını, Roy ailesinin ve sınır tanımayan dramalarının yakında geri döneceğini açıkladı. Jeremy Stron, Brian Cox, Nicholas Braun gibi yıldızların performansları diziye renk kattı ve bu hayranlara yetmişe benzemiyor.

Pek çok yapım gibi, Succession da COVID kısıtlamalarından nasibini fazlasıyla aldı ve Ekim 2019’dan bu yana yeni bir bölüm yayımlanmadı.

Succession 3. sezon

Dizinin 2. sezonu boyunca Kendall Roy ve Logan arasında kesin bir ayrım gördük ve bu da dizide tatlı bir gerilime yol açmayı başardı. Ayrıca, oyuncu kadrosuyla ve dizi yaratıcılarının çalışmaları, dizinin Emmy’ye aday gösterilmesine ve kazanmasına yol açtı.

Succession konusu

Succession; Logan Roy’u, şirketini ayakta tutmak adına verdiği amansız mücadeleyi ve ardından şirketi kime devredebileceğini bulma hikayesini konu ediniyor. Waystar Royco’nun, Logan görevden ayrıldığında bir CEO’ya ihtiyacı vardır ve aile içerisindeki her çocuk doğru seçim olduklarını kanıtlamaya çalışırken bu da ailede daha fazla karışıklık çıkartır.

Dizinin 3. sezonunda Roy ailesi hakkında daha fazla şey öğreneceğiz gibi görünüyor. Dizinin 3. sezonunda Roy ailesinde neler gerçekleşeceğini görmek için sonbaharı beklememiz gerekecek.

Total
0
Shares
Önceki
Korku Sokağı

Korku Sokağı üçlemesi ile ilgili tüm merak edilenler

Sonraki
Black Widow

Black Widow için geri sayım başladı