“The Outsider” 2. sezon onayını aldı

mm
The Outsider

Stephen King’in 2018 yılında yayımlanmış aynı adlı romanından uyarlanan mini dizi “The Outsider”, iddialı oyuncu kadrosu ve başarılı uyarlamasıyla bu yılın başarılı işlerinden biri olarak dikkat çekmişti. Diziden bugün gelen haberler ise ilk sezonunun sonunda olası bir yeni sezon için açık kapı bırakan dizinin 2. sezon onayı aldığı yönünde.

ADVANCE SERIES PREMIERE: THE OUTSIDER | Alamo Drafthouse Cinema

The Outsider konusu

11 yaşındaki bir çocuğun hunharca katledilen cesedi bir parkta bulunur. Görgü tanıkları ve cesetten alınan parmak izleri, kentin en saygın adamlarından birini işaret etmektedir. Cinayetin baş şüphelisi olarak görülen kişi; Küçükler Ligi koçu, İngilizce öğretmeni, iyi bir eş ve iki kız babası olan Terry Maitland’dır.

Soruşturmanın başına geçen dedektif Ralph Anderson, düzenlediği bir operasyon ile halkın gözleri önünde Terry Maitland’ı tutuklar. Terry her ne kadar suçsuz olduğunu açıklamaya çalışsa da dava aleyhinde ilerlemektedir. Ancak araştırma devam ettikçe ortaya çıkan gerçekler ve Tery’nin olay gecesi ile ilgili anlattıkları, davanın tüm seyrinin değişmesine neden olur.

The Outsider

The Outsider 2. sezonu olacak mı?

Cynthia Erivo, Bill Camp, Mare Winningham, Paddy Considine, Julianne Nicholson, Yul Vázquez, Jeremy Bobb, Marc Menchaca gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin 2. sezon onayı, geçtiğimiz gün verildi. Bunun hakkında Stephen King, şu söylemlerde bulundu:

“Hikâyenin tam olarak nereye gittiğini biliyorum çünkü birkaç bölümün senaryosunu gördüm. Size neler olacağını söyleyebilirdim ama o zaman sizleri öldürmek zorunda kalırım. Sadece olayın gerçekten harika ve ürkütücü bir noktaya ilerlediğini söylemek isterim.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Detention
mm

“Detention” adlı yeni Netflix dizisinden ilk fragman yayımlandı

Sonraki
idris elba the harder they fall

The Harder They Fall çekimleri durduruldu