Star Wars Visions tanıtım fragmanı yayımlandı

Star Wars Visions

Daha önce aşina olduğumuz Star Wars film serisinin anime dünyasıyla kombine edilmiş hali Star Wars Visions‘tan bir tanıtım fragmanı yayımlandı. Visions, her bölümde bambaşka hikayelerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Hepimizin bildiği Star Wars film serisini, ona ait tüm hakları ve filmlerin de yapımını üstlenen Lucasfilm şirketini Disney Plus’ın satın almasıyla, bildiğimiz ve aşina olduğumuz Star Wars film evreni de evrilmeye başlamıştı.

Star Wars Visions

Günümüzde filmlerin ve dizilerin yanı sıra, anime kültürünün de yaygınlaşmasıyla birlikte, insanlar tarafından ilgiyle takip edilen birçok platform da kendi bünyesinde animelere yer vermeye başlamıştı. Bu durum ise animeseverler tarafından da ilgiyle karşılanmıştı. Nitekim en çok bilinen dizi ve film izleme platformlarından olan Netflix ve Amazon Prime gibi platformlar da gayet başarılı anime örnekleriyle karşımıza çıkmıştı.

Ancak şu anda bu anime serisinin, Disney Plus için ilk anime yapımı olacağını ve bu yüzden de platform için oldukça büyük bir öneme sahip olduğunu söylersek pek de yanlış olmaz.

Star Wars Visions ne zaman çıkacak?

Star Wars Visions, 22 Eylül 2021 tarihinde izleyiciyle buluşacak ve yayımlandığı an itibarıyla Disney Plus üzerinden izlenebilecek.

Anime antolojisi olarak karşımıza çıkacak olan yapımın her bölümü farklı bir stüdyo tarafından hazırlandı. Bunun nedenini ise Lucasfilm şirketinin yapım yönetmeni James Waugh, anime yaratıcılarına Star Wars evreninde bir keşfe çıkabilmeleri için geniş bir yelpaze sunmak istemeleri şeklinde açıklıyor.

Star Wars Visions bölümleri

Her bölümünün birbirinden farklı olduğu ve farklı stüdyolarca ele alınmış olan antolojide karşımıza çıkacak bazı bölümler ve onları ele alan stüdyolar ise şu şekilde:

  • Lop & Ocho – Geno Studio
  • Akakiri and T0-B1 – Science Saru
  • The Twins and The Elder – Trigger
  • Tatooine Rhapsody – Studio Colorido
  • The Duel – Kamikaze Douga
  • The Village Bride – Kinema Citrus

Tüm gözlerin üzerinde olduğu ve çeşitli efektler ile görsellerin kullanıldığı anime antolojisinin ilk tanıtımına hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Black Adam

Black Adam çekimlerinin sonuna yaklaşıldı

Sonraki
Wadjda

Wadjda (Vecide) inceleme