Spider-Man 3 çekimlerine başlandı

mm
Spider-Man 3

Ünlü oyuncu Tom Holland, başrolünde yer aldığı Uncharted çekimlerinin bitmesinin ardından Spider-Man 3 çekimlerine geçiş yapıyor. Uncharted prodüksiyonu geçtiğimiz hafta içerisinde bitirilmiş ve Nate karakterinden ilk görsel paylaşılmıştı. Bu kez ise Tom Holland, yeni bir Instagram hikayesiyle birlikte Atlanta’ya iniş yaptıklarını, Spider-Man serisinin 3. filminin çekimlerine başlayacaklarını duyurdu.

spiderman

 

“Spider-Man 3” konusu

Karakterin ilk iki filmind,e Iron Man‘e hayran olan ve onun izinden giden bir Peter Parker izlemiştik. Marvel Studios patronu Kevin Peige’ye göre 3. filmde, “mahallemizin kahramanı Peter Parker” hikayesinden daha farklı bir şey izleyeceğiz. Mahallenin dost canlısı süper kahramanından izler taşısa da karşımıza çıkacak olan bu yeni karakter, daha özgün bir yapıya sahip olacak.

Ayrıca bu film ile Disney ve Sony, son kez Spider-Man 3 için işbirliği yapacak. Bunun ardından Tom Holland ve Peter Parker tamamen Sony’nin Marvel Evreni’ndeki projelerinde yer alabilecek durumda olacak. Yani bundan sonra Disney’e ait olan herhangi bir Marvel yapımında Tom Holland’lı Spider-Man’i göremeyeceğiz.

Filmin 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
wayne seyrederiz

Wayne, Amazon Prime’a geliyor

Sonraki
af

Af filminin fragmanı yayımlandı