Space Force

Space Force 2. sezon çekimleri başladı

Son güncelleme:

Netflix dizisi Space Force’un ikinci sezon çekimleri, resmi olarak başladı. Aktör Ben Schwartz, set arkadaşlarıyla birlikte olan bir fotoğrafını Instagram’da gönderi olarak paylaştı. Kamera arkasından samimi bir poz ile çekimlerin başlaması kutlandı. Gönderinin altına ikinci sezon çekimlerinin başladığına işaret eden “Season 2” yazan Schwartz, bu mutlu pozun sebebini belirtmiş oldu.

Set oyuncularından Don Lake, Tawny Newsome, Jimmy O. Yang ve Diana Silvers da aynı karede görülebilir. Bu samimi pozla birlikte gelen yeni sezon çekimleri haberi Space Force takipçilerini oldukça sevindirdi.

Space Force, ilk olarak 29 Mayıs 2020’de yayınlanmıştı. Birçok iyi ve kötü eleştiri yazılarına rağmen yine de izleyiciler arasında popüler olduğunu kanıtladı ve Kasım 2020’de ikinci sezon için onay aldı. Greg Daniels ve Steve Carell tarafından yaratılan dizinin ismi olan “Space Force” aslında ABD Başkanı Donald Trump’ın kurmayı düşündüğü bir özel askeri birlikti. Dizide de aynı isimli askeri birlikteki insanların ve ayrıca birliğin kurulmasında yer alan insanların yaşadığı komedi dolu olaylar yer alıyor.

Space Force

Space Force ilk sezon konusu

Olaylar, orgeneral Mark R. Naird’in (Steve Carell) merakla beklediği ve en büyük hayali olan hava kuvvetlerine terfi edilecekken uzay kuvvetlerine terfi edilmesiyle başlar. Naird, görev için uzay kuvvetleri karargahını kuracaktır ve ailesiyle beraber Colorado’ya taşınmak zorunda kalır. Birinci sezonunda dizi, ABD rakibi olan Çin’e karşı yapılan uzay yarışını konu olarak ele alır.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
İstanbul Film Festivali
40. İstanbul Film Festivali sinemalarda