songbird

Songbird fragmanı yayımlandı

Transformers serisinin yönetmeni olan ve son olarak da Ryan Reynolds başrollü 6 Underground filmine imza atan Michael Bay, bu sefer de karşımıza romantik türdeki yeni filmi ”Songbird” ile çıkacak. Tüm dünyada büyük bir ses getiren COVID-19’un ilerlemiş hâlini, bir aşk hikâyesiyle birleştiren Songbird, geçtiğimiz yaz aylarında Los Angeles’ta karantina sırasında çekilen ilk filmlerden biri oldu. Filmin ilk fragmanı ise geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı.

Filmin başrollerinde Riverdale dizisinin yıldızı KJ Apa ve Feel The Beat’in başarılı ismi Sofia Carson bulunuyor. Onlara ise Demi Moore, Bradley Whitford, Craig Robinson, Jenna Ortega, Paul Walter Hauser ve Peter Stormare gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Songbird

”Songbird” filminin konusu

Songbird, KJ Apa tarafından canlandırılan Nico ve Sofia Carson’ın karakteri Sara arasındaki aşka odaklanıyor. COVID-19’un COVID-23’e dönüştüğü kıyamet sonrası yakın bir gelecekte bir bisiklet kuryesi olan Nico, ölümcül bir hastalığa sahip olan Sara’ya aşık olur. Ancak hükümetin virüse sahip olan insanları kampa almasıyla birlikte ikili, birbirini göremez hâle gelir ve işler karışır. Aynı zamanda Nico, yasaların dışında kendi kurallarını belirleyerek ailesini yaşayan birilerine karşı korumak için elinden geleni ardına koymayacaktır.

Filmin sinapsisi ise şu şekilde: ”2022’de bir pandemi, dünyayı ve şehirlerini kasıp kavurur. Şu anda toplumu engelleyen engelleri aşan bir avuç insanı aynı noktada merkeze toplamak: hastalık, sıkıyönetim, karantina ve kanunsuzlar.”

Songbird’ün ne zaman izleyiciye sunulacağıyla ilgili henüz kesin bir tarih olmasa da 2021’de vizyona girmesi bekleniyor. Fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
son yaz
Son Yaz 19. bölüm ön izlemesi yayımlandı