Someone Has to Die dizisinden tanıtım videosu yayımlandı

mm
Someone Has to Die

Élite dizisindeki Carla rolü ile adını geniş kitlelere duyurmuş olan Ester Expósito‘nun, “Someone Has To Die” adlı yeni bir Netflix yapımı ile izleyici karşısına çıkacağını geçtiğimiz haftalarda duymuştuk. Bugün ise dizinin Netflix dizisinden yeni bir tanıtım videosu yayımlandı. Video, Netflix’in orijinal YouTube kanalı üzerinden izleyici ile paylaşıldı.

Someone Has to Die

“Someone Has To Die” konusu

Dizi; 1950’ler İspanya’sında muhafazakâr bir çiftin, Meksika’daki oğullarını nişanlısı ile tanıştırmak için ülkeye çağırmasını odağına alacak. Oğullarının ise ülkeye yanında bir balet ile birlikte gelerek eşcinsel olduğunu açıklaması, çifti şok eder. Someone Has to Die, bir suç draması türünde olacak ve 3 bölümden oluşacak.

Ester Expósito’nun yanı sıra dizinin oyuncu kadrosunda; Carmen Maura, Cecilia Suáarez, Ernesto Alterio, Alejandro Speitzer, Isaac Hernández, Carlos Cuevas, Mariola Fuentes, Pilar Castro, Juan Carlos Vellido, Eduardo Casanova ve Javier Pereira gibi birçok isim bulunuyor.

Ayrıca dizinin yönetmenliğini ve yaratıcılığını, “La Casa de Las Flores” dizisinin yaratıcılığını yapmış olan Manolo Caro üstleniyor. 16 Ekim 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak “Someone Has to Die” dizisi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara
mm

Menajerimi Ara 6. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
Nick Fury
mm

Nick Fury dizisi geliyor