Snake Eyes: G.I. Joe Origins filminin fragmanı yayımlandı

mm
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins, Robert Schwentke’nin yönettiği, Evan Spiliotopoulos, Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse tarafından Spiliotopoulos’un bir hikayesinden yazılmış senaryoya sahip olan yakında yayımlanacak bir Amerikan süper kahraman filmidir.

Paramount Pictures, Snake Eyes: G.I. Joe Origins filminin yeni bir fragmanını yayımladı. Fragmandan yola çıkarak Henry Golding’in “Yılan Gözleri” ve Andrew Koji’nin “Fırtına Gölgesi” arasındaki ayrılmaz bağa vurgu yapıldığını söyleyebiliriz.

Snake Eyes Filmi

Filminin fragmanında yakaladığımız bu iki ipucu, yönetmen Robert Schwentke karakter odaklı hikayenin ve inanılmaz aksiyon silsilesinin mükemmel dengesini bulmuş gibi görünüyor. Aynı zamanda fragman, elit bir Kobra ajanı olan kötü adam Barones tarafından test edilen arkadaşlıklarının başlangıcını ve gelişimini gözler önüne seriyor.

Snake Eyes filminin konusu nedir?

Sadece Snake Eyes olarak bilinen gizemli ve yalnız bir savaşçı, Arashikage adlı eski bir Japon ninja klanı tarafından karşılanır ve eğitilir. Ancak sonunda ünlü kahraman G.I. Joe ajanı olma yolunda ilerlerken geçmişinden sırlar açığa çıkar. Sonrasında ise kendisini sadakatinin test edildiği bir olay silsilesi içinde bulur.

G.I. Joe Origins

Bu kardeşlik ilişkisi asla bitmeyecek bir olaydır ve aynı zamanda bu ilişkide daha derine inildikçe tek tek katmanları soyup daha fazlasını keşfetmeye devam edilecektir. Böyle köklü bir hikayenin en güzel yanı da temeli görebilmemiz ve bu karakterlerin her ikisi için de neden bu kadar duygusal bir şekilde yüklü olduklarını hatta hangi noktada döndüğünü de anlayabilmemizdir.”

–  Henry Golding   

Bu düşünceler G.I. Joe çizgi roman yazarı Larry Hama tarafından pekiştirilmiştir. Yazarlığının her zaman karakter odaklı olduğunu vurgulayan ve dizinin başarısını bağladığı durum budur. Snake Eyes filmi 23 Temmuz 2021’de Paramount Pictures tarafından gösterime girmesi planlanmaktadır.

Snake Eyes: G.I. Joe Origins filminin fragmanlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

“Elite 4. sezonda neler oldu?” adlı içeriğe de göz atabilirsiniz; https://seyrederiz.com/elite-4sezonda-neler-oldu/

Total
0
Shares
Önceki
Elite

Elite 4. sezonda neler oldu?

Sonraki
Cillian Murphy ve Tom Hardy

Defalarca birlikte oynayan isimler 2