showbiz kids hbo 1

“Showbiz Kids” belgeselinden fragman geldi

Alex Winter imzalı “Showbiz Kids” belgeselinden fragman geldi

Alex Winter İmzalı "Showbiz Kids" Belgeselinden Fragman Geldi ...

Bill & Ted serisinin başarılı oyuncusu Alex Winter, yeni bir belgesele imzasını attı. “Showbiz Kids” adı ile HBO kanalında belgesel olarak yayınlanacak. Küçük yaşlardan itibaren televizyon dünyasında büyüyen çocukların hikayesini anlatan belgeselden bir de fragman paylaşıldı.

Bu belgeselde geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Cameron Boyce’un da gösterildiği haberi açıklandı. Showbiz Kids’de Evan Rachel Wood’dan Milla Jovovich’e, Wil Wheaton’dan Jada Pinkett Smith’e, Todd Bridges’den Henry Thomas’a çocukluk döneminde bir yıldıza dönüşen oyuncular ile röportaja yer veriliyor.

Belgesel, son yıllarda iddialı olan kanal HBO’da yayımlanacak. Showbiz Kids hakkında Alex Winter şu şekilde konuştu:

“Bu hikaye yıllardır anlatmak istediğim bir hikaye. Bu sektörde büyüyen biri olarak kariyerlerinin ilk dönemlerinden yetişkinliğe geçişe uzanan bir çocuk oyuncunun kendi deneyimlerini anlattığını hiç görmedim. Bu yetenekli oyuncular kişisel hikayelerini anlatacak kadar bana güvendikleri için onur duydum.”

Son olarak Showbiz Kids belgeseli 14 Temmuz’da HBO’da yayımlanacak.

Son zamanlarda çıkacak olan belgeseller ile ilgili haber yazısı okumak isterseniz https://seyrederiz.com/unsolved-mysteries-belgeselinden-ilk-fragman/ yazımıza bakabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.