Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi fragmanı yayımlandı

Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi

Marvel Studios, resmi YouTube kanalı üzerinden Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi filminin ilk uzun fragmanını yayımladı.

Uzun fragmanın sonlarına doğru, bir büyücüyü sürüngen bir canavarla savaşırken görüyoruz. Görünüşü 2008 yılında vizyona giren filmden beri biraz değişmiş olsa da, fragman altyazısından anlıyoruz ki düşmanlardan birisi gerçekten Abomination olacak.

Shang Chi Ve 10 Yuzuk Efsanesi

Abomination kimdir?

Abomination karakteri ilk olarak 2008 yılında vizyona giren The Incredible Hulk filminde görünmüştü ve Tim Roth tarafından canlandırlmıştı. Karakter o zamandan beri görülmedi, ancak aktör Roth’un She-Hulk serisinde yer alacağı doğrulandı. Roth’un kendisinin Shang-Chi’de görünüp görünmeyeceği ise belli değil.

The Abomination

Abomination ve Mandarin gibi düşmanlarla savaşmak her ne kadar zor gibi görünsel de kahramanımızın ana sorunu bu olmayacak. Yönetmen Destin Denial Cretton: “Shang-Chi’nin hayatındaki ana problem, gerçekte kim olduğunu bilmemesinden kaynaklanıyor. Kendisinin her parçasına nasıl uyum sağlayacağını öğrenmesi gerekiyor. Ancak bu şekilde tam potansiyeline ulaşabilir.” dedi.

Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi ne zaman çıkacak?

Destin Daniel Cretton tarafından yönetilen ve Daniel Callaham tarafından yazılan Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi filminde; Shang-Chi rolünde Simu Liu, Wenwu/Mandarin rolünde Tony Leung, Katy rolünde Awkwafina, Jiang Nan rolünde Michelle Yeoh yer alıyor. Xialing rolünde Zhang, Jon Jon rolünde Ronny Chieng, Jiang Li rolünde Fala Chen ve son olarak Razor Fist rolünde ise Florian Munteanu yer alıyor. Shang-Chi, 3 Eylül 2021‘de sinemalarda olacak.

Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Babylon

Olivia Wilde ve Tobey Maguire, Babylon kadrosuna katıldı

Sonraki
Babylon

Babylon filmi konusu