Shameless final sezonu ne zaman?

1396105

Shameless dizisinin 11. yani final sezonunun prömiyer tarihi belli oldu. Dizinin yayımlandığı kanal olan Showtime, dizinin son sezonunun 6 Aralık Pazar günü yayımlanacağını açıkladı.

William H. Macy, Jeremy Allen White, Ethan Cutkosky, Shanola Hampton, Steve Howey, Emma Kenney, Cameron Monaghan, Christian Isaiah, Noel Fisher ve Kate Miner son sezonun oyuncu kadrosunu oluşturacak isimler.

Bir İngiliz televizyon senaryo yazarı ve yapımcısı olan Paul Abbott tarafından yaratılan dizinin yapımcı şirketleri arasında John Wells Productions, Warner Bros. Television ve Bonanza Productions bulunuyor. Wells, Nancy M. Pimental, Joe Lawson, Iain MacDonald ve Michael Hissrich ise dizinin baş yapımcıları arasında yer alıyor.

İlk olarak 2011 kışında prömiyerini yapan dizinin 10. sezon finali 26 Ocak’ta yayımladı ve platformlarda ortalama olarak haftalık 5,7 milyon izleyiciyi ekrana kilitledi.

Shameless Wallpapers - Wallpaper Cave

Shameless 11. sezon konusu ne olacak?

Dizinin 11. sezonunda, Gallagher Ailesi’nin ve Güney Yakası’nın, Koronavirüs salgının ve diğer meselelerin birbiriyle ilişkisini ve hepsinin birbirini bir dönüm noktasına taşımasını izleyip diziye ve karakterlere veda edeceğiz.

Bu sırada Frank, alkolizm ve uyuşturucunun neden olduğu alaca karanlık yıllarında kendi ölümüyle ve karmaşık aile bağlarıyla yüzleşmeye çalışırken Lip’in ailenin yeni reisi olma umuduyla mücadele etmesini izleyeceğiz. Yeni evli çift olan Ian ve Mickey’nin, bir ilişki içinde olmanın sorumluluklarını irdelemesini, Deb’in bekar bir anne olmasını ve bunlara alışmaya çalışmasını gözlemleyeceğiz. Carl’ın yeni bir kariyer bulmasını ayrıca Kevin ve V’in, yaşadıkları zorlu hayatın savaşmaya değip değmeyeceğine karar vermeye çalışmasını izleyeceğiz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
1469573 scaled

5 Müzikal film önerisi

Sonraki
Hillbilly Elegy
mm

Netflix filmi “Hillbilly Elegy”den fragman paylaşıldı