Sexify 2. sezon olacak mı?

mm
Sexify

Netflix’in gençlik türündeki Polonya yapımı yeni dizisi Sexify, 28 Nisan 2021 tarihinde yayımlandı. Yayımlandığı ilk haftadan bu yana Netflix Türkiye Top 10 listesinde bulunmayı başaran dizinin 2. bir sezonunun gelip gelmeyeceği ise seyirciler tarafından merak konusu.

What The Cast Of "Sexify" Have Said About Filming The Show's Sex Scenes -  Todayuknews

Sexify 2. sezon çıkacak mı?

Henüz dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamakta. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin gördüğü bu ilgiden dolayı yeni bir sezonunun gelme ihtimali yüksek gibi görünüyor.

Sexify konusu

Natalia, cinsel açıdan pek de tecrübe sahibi olmayan bir öğrencidir. Genç kız, kendini bu alanda geliştirmek ve bir teknoloji yarışmasını kazanma amacı ile yenilikçi bir seks uygulaması kurmaya karar verir. Ardından Natalia, arkadaşları ile birlikte bu yakınlığın göz korkutucu ve bir o kadar da karmaşık olan dünyasını keşfetmeye başlar.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
The Witcher
mm

The Witcher 2. sezonundan ilk kısa fragman yayımlandı

Sonraki
Suç belgeseli önerileri

Suç dünyası ile ilgili 4 belgesel önerisi