Sex Education 3. sezon ne zaman çıkacak?

Sex Education 3. sezon

Geçtiğimiz aylarda, Sex Education 3. sezonun çekimlerinin tamamlandığını öğrenmilştik. Yeni açıklamayla birlikte, dizinin 3. sezonunun 17 Eylül tarihinde yayımlanacağı kesinleşti. İlk sezonu 11 Ocak 2019 tarihinde izleyiciye sunulan orijinal Netflix dizisi, büyük bir başarı yakalamış ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı.

Pandemi nedeniyle verilen aradan sonra Sex Education, 3. sezonuyla beraber 17 Eylül 2021 tarihinde Netflix’te izleyiciye sunulacak. Aynı zamanda, resmi Instagram hesabı aracılığıyla dizinin yeni sezonundan görseller paylaşıldı.

Sex Education

Yayımlanan görseller neleri içeriyor?

Dizinin yeni sezonundan paylaşılan görselleri incelediğimizde, Moordale’daki öğrencilerin artık forma giydiğini, Meave’in değişen saç tarzını, yeni karakterleri ve Adam’ın döndüğünü görüyoruz. Aynı zamanda: “Değişim geliyor. Sex Education 17 Eylül’de dönüyor” açıklamasıyla yayımlanan görsellerde sahne arkasından da fotoğraflar bulunuyor. Aşağıdan, yayımlanan tüm fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Sex Education konusu

Gençlik dizisi türündeki yapımda; aşk, dostluk, ilişki ve cinsellik kavramlarının işlenişini görüyoruz. Moordale Lisesi’nde okuyan Otis ve Maeve, gizlice okul içerisinde seks terapistliğine başlar. Bu terapistlik sayesinde Moordale gençlerinin sorunlarının çözülmesini, hislerini, algılarını, arkadaşlıklarını, ilişkilerini inceliyoruz. Kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü gitse de bu işin üstesinden gelmeye çalışırlar. Aynı zamanda, ebeveynleriyle olan sorunlaının içinde boğulmamaya çalışırlar.

Total
0
Shares
Önceki
Jonny Lee Miller & The Crown

Jonny Lee Miller, The Crown 5. sezon kadrosuna katıldı

Sonraki
WandaVision

WandaVision pilot bölümü senaryosu yayımlandı