Sevgilimden Son Mektup çok yakında Netflix’te

Sevgilimden Son Mektup

Jojo Moyes‘in aynı isimli romanından uyarlanan Sevgilimden Son Mektup filmi çok yakında izleyiciyle buluşuyor. Filmin çıkış tarihini ve çok daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Yazarın ilk kez 2008 yılında yayımlanan Sevgilimden Son Mektup romanı, dram türünde kendini kanıtlamayı başarmıştı. Jojo Moyes’in diğer romanlarına nispeten az bilinmesine rağmen Sevgilimden Son Mektup film uyarlaması büyük bir kitle tarafından merakla bekleniyor.

Adsiz tasarim

Başrollerinde başarılı oyuncu Shailene Woodley, Felicity Jones, Callum Turner gibi isimlerin yer aldığı filmin oyuncu kadrosu oldukça başarılı; Joe Alwyn, Diana Kent, Ben Cross, Vilhelm Blomgren gibi isimler de kadroda yer alıyor.

Sevgilimden Son Mektup filminin konusu

1960’larda bir çiftin (Shailene Woodley ve Callum Turner) yaşadığı yasak aşk, günümüzde azimli bir gazetecinin (Felicity Jones) bulduğu gizli aşk mektupları ile gün yüzüne çıkar.

Netflix resmi sitesinde filmin konusu şu şekilde tanıtmıştı:

“1965’te yazılmış bir dizi aşk mektubu bulan bir gazeteci, gizli bir ilişkinin ardındaki gizemi çözmek için harekete geçer ve bu sırada kendisi de aşka yelken açar.”

Sevgilimden Son Mektup filmi ne zaman yayımlanacak?

Merakla beklenen film 23 Temmuz’da Netflix‘te izleyicilerle buluşmak için hazırlanıyor.

Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Netflix komedi filmi önerileri
mm

Netflix komedi filmi önerileri