scarface 1983 41 copy h 2018

Luca Guadagnino tarafından ‘Scarface’ uyarlaması

Efsane 37 yıl sonra tekrar film oluyor.

 Call Me By Your Name’in yönetmeni Luca Guadagnino ‘Scarface’i tekrardan yorumluyor. Universal Studyo yapımı Scarface 1932 ve 1983 yapımlarından sonra filmin  Luca Guadagnino yönetmenliğinde tekrardan sinemaya uyarlanması bekleniyor.

1 gjQegi4KJgqFd8yzAtfV8Q

Joel Coen ve Ethan Coen senaryonun son versiyonunu Gareth Dunnet-Alcocer, Jonathan Herman ve Paul Attanasio’nun daha önceki taslaklarıyla yazdılar.

Scarface 

Fidel Castro Küba’da istenmeyen rejim muhaliflerine Amerika’ya göç hakkı tanır. Fakat bu göç eden insanlar arasında azılı suçlular ve deliler de vardır. Bu azılı suçluların en bilinenlerinden Tony Montana da yakın arkadaşı Manny Ribera ile Miami’ye göç eder. Montana, ülkenin uyuşturucu babalarından olan Frank Lopez’in emri altında çalışmaya başlar. Montana ise geldiği yerlerden daha yükseklere ulaşmak için oldukça iddalıdır. Kült bir film olan Scarface ilk defa 1932 yılında Howard Hawks tarafından çekilmiş daha sonra da 1983 yılında Brian De Palma tarafından tekrar sinemaya uyarlanmıştır.

scarface

Kıdemli Başkan Yardımcısı Jay Polidoro ve geliştirme direktörü Lexi Barta Universal projesini destekleyeceğini açıkladı.

gettyimages 1209946520

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Netflix
Bugünün Netflix Top 5 listesi