Regina Ting Chen, Stranger Things 4. sezon kadrosuna katıldı

mm
Regina Ting Chen

İlk olarak 15 Temmuz 2016 yılında Netflix üzerinden izleyiciye sunulan Stranger Things, yakaladığı büyük başarının ardından platformun en sevilen dizilerinden biri haline gelmişti. Hatta 2019 yılının Temmuz ayında yayımlanan 3. sezonu ile kendi rekorunu kırmış ve ilk üç günde 40 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Bunların ardından ise izleyiciler 4. sezon için merakla beklemeye başladılar.

Stranger Things

Geçtiğimiz saatlerde ise dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı. Netflix’in resmi sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu yeni duyuruya göre Korku Seansı 3 ve Lion Killer gibi yapımlar ile tanınan Regina Ting Chen, Stranger Things’in 4. sezon kadrosuna katıldı.

Regina Ting Chen, hangi rol ile karşımıza çıkacak?

Oyuncuyu, özellikle en çok zorluk çeken öğrencileri ile derinden ilgilenen popüler bir rehberlik danışmanı olan Bayan Kelly rolünde izleyeceğiz.

Dizinin yeni sezonunun ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise henüz belirsizliğini koruyor. Ancak gelişmelerin önümüzdeki dönemde duyurulması bekleniyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz’i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
Bill Skarsgard

Bill Skarsgard, John Wick 4’te olacak mı?

Sonraki
Andrew Scott

Oyunculuğuna hayran kalacağınız Andrew Scott’ın yer aldığı 5 yapım