Red Notice ne zaman yayımlanacak?

Red Notice

Başrollerinde Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds gibi isimleri izlediğimiz, Netflix’in aksiyon ve komedi türündeki yeni filmi Red Notice’in yayım tarihi belli oldu. Peki Red Notice ne zaman yayımlanacak? Filmin konusu ne? Red Notice ile ilgili tüm merak edilenleri sizler için derledik, buyurun başlayalım.

Red Notice konusu

Red Notice

FBİ’ın en iyi uzmanlarından Johnson, aranan suçlular Gadot ve Reynolds’u yakalamak isterken kendini beklenmedik olayların içinde bulur. Büyük bir soygun, profil uzmanı Johnson’ı, iki rakip suçlu olan; sanat hırsızını (Gadot) ve dünyanın en büyük dolandırıcılarından birini (Reynolds) bir araya getirir. Bu üçlünün birleşmesi ise müthiş bir ekip oluşur.

Red Notice yayım tarihi belli oldu

Netflix’te yayımlanacak olan film, 12 Kasım 2021‘ de seyirci ile buluşacak. Film şimdiden büyük bir ilgi gördü ve izleyiciler yayım tarihine gün sayıyor.

Red Notice fragman

Red Notice filmi Magnus Martes tarfından yönetilen Sas: Red Notice filmi ile karıştırılıyor. Red Notice filmine ait bir fragman henüz yok. Red Notice filminden bilgilerin gelmeye başlamasıyla fragmanın da yakın zamanda geleceği tahmin ediliyor.

Total
0
Shares
Önceki
netflix

Netflix’e bugün eklenen yapımlar