Ragnarok 750x430 1

Ragnarok ikinci sezon onayı aldı!

Norveç kökenli Netflix dizisi Ragnarok, 2. sezon onayını fazla bekletmeden aldı.

Son güncelleme:

Kuzey mitolojilerini ekolojik problemler eşliğinde işleyen, gençlik ve fantezi dizisi Ragnarok yeni bölümleriyle Netflix’teki macerasına devam edecek.

Yeni sezonun ilk afişleri NxOnNetflix adlı bir Twitter hesabında paylaşıldı.

Netflix, The Rain ve Qiucksand gibi İskandinav yapımı projelerin sayısını oldukça arttırmakta. Ragnarok da bu dizilerden biri olarak 130 milyon Netflix kullanıcısının beğenisine sunuldu.

Bir büyüme hikayesini mitolojiyle destekleyen bu dizinin izlenme rakamları kanalı oldukça tatmin etti.

Bir iklim kıyametinin eşiğinde, Norveç’in Edda adlı kasabasında geçen macera; kasabada yaşanan tuhaf olaylara odaklanıyor. Bir grup gencin fantastik güçleri olduğu ortaya çıkıyor ve Kuzey mitolojilerinde kıyamet anlamına gelen Ragnarok’u durdurmak için bir araya geliyorlar.

Yapımın başında ise Danimarkalı yönetmen ve senarist olan Adam Price. Kendisi tıpkı Ragnarok gibi İskandinav yapımı ürünlerle adını duyurmayı başarmış biridir.

IMG 20200421 210422

Ragnarok dizisinin çekimleri, Norveç kasabalarından birisi olan Odda’da gerçekleştiriliyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise David Stakston, Jonas Strand Gravli, Theresa Frostad Eggesbø, Herman Tømmeraas, Emma Bones, Henriette Steenstrup, Odd-Magnus Williamson, Synnøve Macody Lund, Bjørn Sundquist ve Gísli Örn Garðarsson gibi çoğunlukla yerel oyuncular tercih ediliyor.

Ragnarok dizisinin 2. sezon çıkış tarihi henüz belirsizliğini koruyor. Yeni bölümler için en iyimser tahmin ise 2020’nin son ayları.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Brooklyn Nine-Nine
Brooklyn Nine-Nine dizisine veda