Ragnarok 3. sezon olacak mı?

mm
ragnarok

İlk sezonu 31 Ocak 2020 tarihinde yayımlanan Norveç yapımı Netflix dizisi Ragnarok, oldukça sevilmiş ve çok geçmeden 2. sezon onayını almıştı. Geçtiğimiz aylarda çekimlerine başlanan dizinin 2. sezonu ise bugün Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Dizinin yeni sezonunun yayımlanmasının ardından 3. bir sezonun olup olmayacağı gibi detaylar, izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

ragnarok

Ragnarok 3. sezon çıkacak mı?

Henüz çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 3. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin gördüğü bu ilgiden dolayı yeni bir sezonunun gelme ihtimali yüksek gibi görünüyor.

Ragnarok konusu

İnsanlığın iklimsel bir kıyametin eşiğinde olduğu yakın bir gelecekte geçen dizi, Edda adlı kurgusal bir Norveç kasabasının sakinlerine odaklanıyor. İklimsel felaketler adım adım dünyayı felakete sürüklerken kasabada yaşayan bir grup genç, doğaüstü güçlere sahip olduklarını keşfederler. Bu esrarengiz güçlerle birbirlerine bağlanan bu genç grup, çok geç olmadan bir araya gelip Nors mitolojisinde bahsi geçen Ragnarok’u andıran bu kıyameti durdurmalıdır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Friends
mm

Friends: The Reunion nereden izlenir?

Sonraki
friends
mm

Friends: The Reunion saat kaçta yayımlanacak?