Pavyon 2. sezonu yayımlandı

Pavyon 2. sezon

BluTV‘ nin çarpıcı yapımlarından Pavyon belgeselinin 2. sezonu yayımlandı. Peki belgeselin 2. sezonunda bizleri neler bekliyor? Gelin, hep birlikte bakalım.

Pavyon

Nedir bu Pavyon?

Pavyon, 2 sezondan oluşan bir BluTV belgeseli. İlk sezonu 12 Temmuz 2019’da yayımlanan bu belgesel, yayımlandığı andan itibaren büyük ilgi görmüş ve adından da çokça bahsettirmişti. 2. sezonu 25 Haziran 2021 tarihinde yayımlanan belgesel, yine kendini izlettirecek gibi görünüyor.

Pavyon konusu

Belgesel, Ankara’nın gece karanlığında yaşanan ışıklı hayatını konu ediniyor. Pavyon kültürünün çok uzun yıllardır devam ettiğini vurgulayan belgeselde, her bölüm pavyon ile bağlantısı olan farklı bir kişinin hikayesi konu ediliyor. Garson, müzisyen, müşteri, taksici, dansçı gibi pavyonu oluşturan kişilerin hikayelerine yer veriliyor. Pavyon’u izlerken göz alıcı ışıkların aslında ne kadar yanılttığını anlıyorsunuz.

Pavyon 2. sezonda bizi neler bekliyor?

Pavyon

Belgeselin 2. sezonunda yine farklı hayatların hikayelerine şahitlik edeceğiz. İşlenen konular ile her bölüm bizi şaşırtmaya devam edeceğe benziyor. İlk sezon gördüğümüz ”Kirli Dilek” lakaplı Dansçı Dilek’i bu sezon ekranlarda daha uzun süre göreceğiz ve onun hikayesine tanıklık edeceğiz.

Belgeselin 2. sezon fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Aynen Aynen 6. sezon

Aynen Aynen 6. sezonu yayımlandı

Sonraki
How To Sell Drugs Online (Fast)

How To Sell Drugs Online (Fast) 3. sezon ne zaman?