Otel Transilvanya 4 ne zaman yayımlanacak?

Otel Transilvanya 4

Otel Transilvanya, animasyon dünyasının en sevilen filmlerinden biri. Yayımlandığı günden itibaren büyük ilgi gören serinin yeni filmi Otel Transilvanya 4’ün çıkış tarihi belli oldu. Peki, Otel Transilvanya 4 ne zaman yayımlanacak? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Otel Transilvanya 4

Otel Transilvanya 4 ne zaman çıkacak?

Serinin ilk filmi 2012 yılında yayımlanmıştı. Filmin büyük ilgi görmesinin ardından devam filmleri de birkaç yıl arayla seyirciye sunulmuştu. Serinin yakında izleyici ile buluşacak son filmi, 1 Ekim 2021 tarihinde vizyona girecek. Filmin hayran kitlesi şimdiden oldukça heyecanlı.

Yeni fragman yayımlandı

Yeni filmin ilk fragmanı 17 Mayıs 2021’de One Media‘nın resmi YouTube kanalında yayımlanmıştı. Filmin 2. fragmanı 1 Temmuz 2021 tarihinde yine aynı YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Otel Transilvanya 4 konusu

Serinin devam filminde yine ilk 3 filmde izlediğimiz karakterleri izleyeceğiz. Kont Drakula’nın otelinde geçen filmde genel olarak insanlar ve canavarlar arasındaki ilişki anlatılıyor.

Otel Transilvanya 4

Devam filminde bu zamana kadar hiç görmediğimiz bir duruma şahitlik edeceğiz. Bu sefer sihirli bir alet sayesinde insanlar canavarlara, canavarlar da insanlara dönüşecek. Bu yeni duruma nasıl uyum sağlayacaklar hep birlikte göreceğiz.

Filmin yeni fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Eternals
mm

Eternals oyuncu kadrosu

Sonraki
Don't Breathe 2

Don’t Breathe 2 ne zaman çıkacak?