On My Block geri dönüyor

on my block season 2 netflix everything we know

downloadfile 4

Netflix’in gençlik drama, komedi türünde olan bu dizisinin ilk sezonu 2018’de yayımlanmaya başlanmıştı. İkinci sezonunun ardından da üçüncü sezonu merakla beklenmeye başlanmıştı.

Dizide dört çok yakın arkadaş olan Ruby, Monse, Cesar ve Jamal’ın Los Angeles’ın merkezinde çok çetin bir mahallede büyüdükten sonra liseye başladığında arkadaşlıklarının sınanması, lise hayatı anlatılıyor.

Hikâye okulların açılması gittikçe yaklaşırken yazma kampından dönen Monse’nin arkadaşlarını bıraktığı gibi bulamaması Ruby ve Jamal’ın Cesar ile arasının kötü olduğunu görmesiyle başlıyor.

Yeni sezonun tarihi kısa bir tanıtım videosu ile duyuruldu. Netflix’in sevilen dizisinin yeni sezonu 11 Mart 2020 tarihinde Netflix üzerinden yayımlanacak.

Dizinin başrollerini Diego Tinoco (Cezar Diaz), Jason Genao (Ruby Martinez), Brett Gray (Jamal Turner), Sierra Capri (Monse Finnie) canlandırıyor. Bu Amerikan gençlik dizisi IMDb’den 8,1 puan almış durumda.

Her iki sezonu da onar bölüm olan dizinin bölümleri ortalama 30 dakikadan oluşmakta.

Dizinin üçüncü sezonu ile ilgili paylaşılan ilk videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. On My Block’un renkli hikâyesine bir göz atmayı unutmayın.

https://youtu.be/s7ODoHidsUE

Total
0
Shares
Önceki
maxresdefault 3

Parazit inceleme: Fakirliğin kokusu

Sonraki
5F171958 D791 4DCC 92B0 B43199027B4E

Feel Good fragmanı yayımlandı!