Olly Alexander, Doctor Who serisinin yeni Doktor’u olabilir

Olly Alexander Doctor Who Serisinin Yeni Doktoru Olabilir Seyrederiz

Doctor Who’nun 13. sezonu aylardır çekim sürecinde ve son manşetler ise bazı sahne arkası raporlarına odaklanıyor. Jodie Whittaker‘ın 13. sezondan sonra rolünden ayrılacağıyla ilgili birçok söylenti mevcut ve Doctor Who yaratıcı ekibi, Whittaker istifa ettikten sonra yerini alabilecek aktörü bulmuş gibi görünüyor. Olly Alexander, Doktor rolü için yarışmakla kalmıyor, aynı zamanda iddialara göre sözleşmeyi imzalamak üzere.

Olly Alexander Doctor Who

Olly Alexander, yeni Doktor rolü için görüşmelerde

Jodie Whittaker‘ın, Doctor Who’nun son bölümlerinin ardından sezonlar arasında yenilenme sağlayacağı ile ilgili haberlerin ardından, Olly Alexander’ın bir sonraki Doktor olmak adına ayrıntıları değerlendirdiği bildirildi. Raporlar, resmi haberlerin kamuoyuna duyurulmaktan çok da uzak olmadığını gösteriyor.

“Olly, serinin yeni Doktor’u olarak ilan edilmenin eşiğinde duruyor. Diğer projelerinde birlikte çalıştığı Russel tarafından terfi ettirildi. Russell, Olly’nin çıkardığı işlerden oldukça etkilendi ve Doktor rolüne oldukça uygun olduğunu hissetti.”

Bu konuda, mantıklı olabilecek pek çok şey var. Olly Alexander, eski Doctor Who dizi sorumlusu Russell T. Davies tarafından yaratılan ve yakın zamanda yayımlanan mini dizi It’s A Sin‘in yıldızıydı. Davies ve Chris Chibnall ikilisi, sık sık birlikte çalıştılar. Ancak Davies’in kişisel terfisi, Alexander’ı otomatik olarak bir sonraki Doktor yapmaya yeterli değil.

Total
0
Shares
Önceki
BluTV

Birbirinden iyi 10 BluTV dizisi

Sonraki
Dexter 8. sezon
mm

Dexter 8. sezon finali hayal kırıklığı mıydı?