Olivia Wilde ve Tobey Maguire, Babylon kadrosuna katıldı

Babylon

Olivia Wilde, Tobey Maguire, Phoebe Tonkin ve Oscar ödüllü yapımcı Spike Jonze, Damien Chazelle‘in Babylon filminde Brad Pitt ve Margot Robbie’ye katılmaya hazırlanıyor.

Filmin kadrosunda; Jovan Adepo, Max Minghella, Lukas Haas, Katherine Waterston, Li Jun li, Rory Scovel, Samara Weaving, Eric Roberts, PJ Byrne, Damon Gupton ve Flea gibi isimler de yer alıyor.

Babylon

Babylon ne zaman çıkacak?

Yapımcı Chazelle’in eşi Olivia Hamilton, Marc Platt ve Matthew Poluffe ile yapımcı koltuğunda otururken Maguire ise Adam Sİegel ve Helen Estabrook ile yürütücü yapımcılık görevini üstelenecek. Filmin prodüksiyonunun önümüzdeki hafta Los Angeles’ta başlaması planlıyor ve Babylon, 2022’nin sonlarına kadar sinemalarda gösterime girmeyecek. Bu da ekibin bolca zamanı olacağı anlamına geliyor. Filmin 6 Ocak 2023 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

Chazelle, gerçekten etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getirmeyi başardı. Bu yüzden akıllara gelebilecek ilk soru, Chazelle’in 2023’te vizyona girmesi planlanan filminin, Whiplash ile La la Land gibi önceki filmlerindeki başarıyı yeniden yakalayamayacağı.

Total
0
Shares
Önceki
Jurassic Park: Dominion

Jurassic World: Dominion ne zaman çıkacak?

Sonraki
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi

Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi fragmanı yayımlandı