Öğretmen 7. bölüm fragmanı yayımlandı

Öğretmen

“Öğretmen”, Japonya yapımı “Mr. Hiiragi’s Homeroom” dizisinden uyarlanan gençlik, psikoloji, gerilim ve dram türlerinde bir dizi.  Koronavirüs sebebiyle çekimlerine ara verilen dizi, uzun bir aradan sonra geçtiğimiz hafta 5. bölümüyle ekranlara gelmişti. Med ve MF yapım imzalı dizinin 7. bölüm fragmanı ise geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Merve Girgin tarafından kaleme alınan ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide; Poyraz Karayel olarak tanıdığımız İlker Kaleli‘yi, Akif Öğretmen rolünde görüyoruz. Dizide İlker Kaleli dışında Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin, Şerif Erol gibi oyuncular da bulunuyor.

öğretmen

Öğretmen” 6. bölümünde neler oldu?

Ortaya çıkan “Avcı” bilgisi yüzünden artık zan altında olanlar, Küçükkapı Lisesi öğretmenleridir. İçeride 12/A sınıfının can güvenliği ise tek bir öğrencinin yanlış hareketiyle yeniden tehlike altındadır. Dışarıda öğretmenler birbirlerini yerken 12/A sınıfından bir öğrenci ise bir öğretmen hakkında geri dönüşü olmayan bir suçlama yapmak üzeredir. Zeynep de kendini tehdit edeni bulmak için Küçükkapı Lisesi’ne gelmiştir. Yılmaz ise Akif’in oyununu bozmak için Zeynep ile iş birliği yapmak ister.

Fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
masterchef

Masterchef Türkiye’de bu hafta kim elendi

Sonraki
Unsolved mysteries

Unsolved Mysteries 2. Cilt, Netflix’te yayımlandı