Nolan’ın yeni filmi Tenet’tan ilk fragman

Screenshot 20200204 201152 Gallery

Benim gibi yüz binlerce sinemaseverin merakla beklediği film Tenet’tan ilk fragman elimize ulaştı. Interstellar, Inception, Dark Knight gibi filmlerle kendini tarihin en iyi yönetmenleri arasına sokmuş olan Christopher Nolan’ın 17 Temmuz 2020’de vizyona girecek filmi, konunun gizemi ve kadronun sağlamlığıyla fragmanı izlerken bile beni titretti. Kendisi Oscar’ın hiçbir zaman favorisi olmayan, benim ve hemen hemen tüm zevk sahibi insanların favori yönetmeni olunca aksini beklememek lazım diyoruz aslında.

John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicci, Aaron Johnson gibi isimlerin yer aldığı kadro beni film için daha da heyecanlandırıyor. “Nolan baba yaptı mı yapar.” dememizin yanı sıra kendisi en hevesle çektiği filmin de Tenet olduğunu söylüyor. Diğer filmlerin aksine bu filmde müzikler Hans Zimmer yerine Ludwig Göranssonn tarafından yapılmış ve açıkçası bunu ilk fragmandan bile hisseden hissediyor.
Filmin konusu hakkında fazla şey bilmiyoruz, gelen fragmana rağmen gizemini hâlâ
koruyor. Ancak filmden beynimiz yanmış bir şekilde çıktığımızda aklımızda kalacağını düşündüğüm fragmanda da geçen bu cümleyi yazarak linki aşağıya bırakıyorum.
Anlamaya çalışma. Hisset.
Total
0
Shares
Önceki
images 2

Las Chicas del Cable: Entrika, özgürlük ve nostalji

Sonraki
the perfection

Netflix’in tüyler ürperten filmi: The Perfection