Nightwing filminde Batman olacak mı? Yönetmen Chris McKay açıkladı

Nightwing

Kağıt üzerinde kulağa inanılmaz gelen, ancak asla beyaz perdeye yansımayan pek çok film hikayesi duyduk. Chris McKay’in Nightwing filmi de bunlardan sadece bir tanesi. Filmin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği belli değil ve gerçekleşse bile, Batman‘i görüp görmeyeceğimiz de dahil olmak üzere bazı kararların alınması gerekiyor.

Batman

Batman, Nightwing filminde görünecek mi?

Son zamanlarda Chris McKay, aktif olarak geliştirilmeyen ancak iptal de edilmeyen film hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Bu sebeple de film hakkında tamamen belirlenmemiş birkaç şey mevcut. Bunlar arasında Batman’in filmde yer alıp almayacağı, alacaksa da kimin Batman olacağı yer alıyor. McKay’in bu konu hakkında görüşleri ise şu şekilde:

“Hala filmin ne ile ilgili olacağı hakkında karar verilmesi gereken şeyler var. Batman’in filmde olacağının garantisi yok, ama ortaya çıkabilir ve birkaç sürpriz isim de olabilir. Yine de Nightwing filminde bazı şeylerle bağlantı kurmamız gerekmiyor. Sadece Dick Grayson ve onun dünyası ile alakalı bir hikaye olması fikrini seviyorum.”

Yönetmen McKay’in açıklamasına göre, filmde Batman’in olacağının bir garantisi yok. Tıpkı McKay’in söylediği gibi, filmin odak noktası Nightwing ve bu nedenle de kahramanın eski akıl hocasının filmde olması için bir neden yok.

Total
0
Shares
Önceki
Aclik Oyunlari Serisi İzleme Sırası

Açlık Oyunları (Hunger Games) serisi izleme sırası

Sonraki
Sonic The Hedgehog 2

Sonic The Hedgehog 2’nin çekimleri tamamlandı