Nick Fury dizisi geliyor

mm
Nick Fury
Marvel Sinematik Evreni’nin önemli karakterlerinden olan Nick Fury’nin, dizisi için çalışmalara başlandı. Marvel’ın bu yeni dizisinde Nick Fury karakterini daha önceden de alışık olduğumuz gibi Samuel L. Jackson canlandıracak. Evrenin pek çok filminde Fury’yi oynayan oyuncunun başrolünde yer alacağı yeni dizi, çoğu Marvel yapımında olduğu gibi Disney+ platformunda yayımlanacak.
Dizi, daha önce Mr. Robot gibi önemli bir yapımın senaristliğini yapmış olan Kyle Bradstreet tarafından kaleme alınacak. Projenin konusuyla ilgili ise henüz bilgi verilmedi.
Nick Fury

Nick Fury kimdir?

Samuel L. Jackson’nin hayat verdiği ve Marvel Sinematik Evreni’nin en gizemli karakterlerinden biri olan Nick Fury, S.H.I.E.L.D. adlı istihbarat örgütünün yöneticisidir ve aynı zamanda uzaydan gelecek farklı ırklara karşı dünyayı savunmak adına Avengers adlı protokolü kuran ajandır.

S.H.I.E.L.D. lideri olarak ilk kez 2008’deki Iron Man filminde yer alan Jackson, en son geçtiğimiz yıl vizyona giren Captain Marvel ve Spider-Man: Far From Home filmlerinde boy göstermişti. TV’de ise Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. dizisine konuk oldu.

Disney+’ın gelecek Marvel dizilerinin arasında WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Loki, She-Hulk gibi pek çok proje de bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Someone Has to Die
mm

Someone Has to Die dizisinden tanıtım videosu yayımlandı

Sonraki
Kırmızı oda

Kırmızı Oda 5. bölüm fragmanı