Never Have I Ever 2. sezon fragmanı yayımlandı

never have i ever

Netflix’in sevilen gençlik dizisi Never Have I Ever’ın 2. sezon fragmanı yayımlandı.

İlk sezonu 27 Nisan 2020 tarihinde yayımlanan dizi izleyiciler tarafından olumlu tepkilerle karşılaşınca Netflix, 2. sezon iznini kısa bir süre içinde vermişti. 2. sezonu 15 Temmuz 2021 tarihinde yayımlanacak olan dizi için geri sayım başladı. 2. sezonun da ilk sezon gibi eğlenceli ve maceralı geçeceğini tahmin eden izleyiciler yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyor.

2. sezonda bizi neler bekliyor?

Devi, arkadaşlarıyla birlikte hayatını ve istediği yaşamın nasıl olduğunu sorgular. İlk sezondaki krizlerin bir kısmını atlatmıştır ve istediği erkek arkadaşın kim olmasını istediğine karar vermeye çalışır. Aynı anda iki erkek arkadaş fikri başlarda hoş gelse de ilerleyen zamanlarda aslında bunun pek de iyi bir fikir olmadığını anlar. Okula yeni bir kızın gelmesiyle işin içine kıskançlık da girer ve Devi bu durumu kendi yöntemleri ile halletmeye çalışır.

Never Have I Ever ilk sezonunda neler izlemiştik?

İlk sezonda, ergenliğin zorlu zamanlarından geçen Devi ve arkadaşlarının yaşadıkları olayları izlemiştik. Kişilik bunalımları yaşayan Devi, hem kendini bulmaya hem de okulda kendine bir yer edinmeye çalışıyordu. Öfkesi ve anlık krizleri onu bazı problemlerin içine sürüklese de arkadaşlarının desteğini hisseden Devi, bir yandan da hayalindeki erkek arkadaşa kavuşmaya çalışıyordu.

Total
0
Shares
Önceki
zoe kravitz kimdir

Zoe Kravitz kimdir?

Sonraki
the tale movie review 2018 laura dern jennifer

Günün film önerisi: The Tale