Netflix’in yeni suç dizisi: The Chestnut Man

The Chestnut Man

Netflix dizilerinin arasına bir yenisi daha ekleniyor. The Chestnut Man çok yakında seyirci karşısına çıkmak için hazırlıklarına son sürat devam ediyor. İşte The Chestnut Man hakkında merak edilenler.

The Chestnut Man nasıl ortaya çıktı?

Netflix’te yayımlanacak olan Chestnut Man, platformun 2. Danimarka yapımı dizisi olma özelliğini taşıyor. Danimarkalı yazar Soren Sveistrup‘ın 2018 yılında yayımlanan suç, gizem türündeki aynı isimli romanı, 2019 yılında dizileştirilmesi için Netflix’ten izin almayı başarmıştı. İki yıldır çekimleri süren dizinin çekim aşamasının bitmesiyle fragmanı yayımlandı ve geri sayım başladı.

The Chestnut Man çıkış tarihi

Dizinin fragmanının yayımlanması ile birlikte gözler yayın tarihine çevrildi. Netflix tarafından net bir tarih belirtilmemekle birlikte dizinin çok kısa bir süre sonra yayımlanacağı duyuruldu.

The Chestnut Man

The Chestnut Man konusu

Suç dizisi olma niteliği taşıyan dizide, işlenen seri cinayetler ve bunun dahilinde gelişen olaylar konu ediliyor. Kopenhag’daki bir parkta acımasızca öldürülmüş bir kadın cesedi bulunur. Bu cinayet, halk tarafından büyük ilgi görürken araştırmalar esnasında cesedin üzerinde kestaneden yapılmış bir bebek dikkatleri çeker. Bu durum tekrar etmeye devam edecektir ve bulunan bebek bir şeylerin başlangıcıdır.

Netflix, yeni dizinin fragmanını bugün resmi YouTube kanalı aracılığıyla paylaştı. Dizinin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
40. İstanbul Film Festivali

İstanbul Film Festivali’nde bugün ne var?

Sonraki
Jurassic World 3: Dominian
mm

Jurassic World 3: Dominon filminden kısa bir tanıtım yayımlandı