curon

Netflix’in yeni dizisi Curon 10 Haziran’da geliyor

Netflix Curon adında yeni bir İtalyan dizisiyle karşımıza çıkıyor

Baby gibi yapımlarla tanının Netflix İtalya şimdi de yeni bir dizi projesi ile karşımızda. Fantastik, dram ve gerilim ögelerinin harmanlandığı dizi 10 Haziran 2020 tarihinde Netflix üzerinden izleyiciye sunulacak. Önümüzdeki ay yayımlanacak olan bu dizinin ilk sezonu toplam 7 bölümden oluşacak.

curon

Dizinin konusu

Dizi yıllar sonra Kuzey İtalya’daki “Curon” adlı köyüne dönen ve biri kız biri erkek iki çocuğa sahip bir annenin etrafında şekilleniyor. Köye vardıktan sonra gizemli bir şekilde ortadan kaybolan anne ile de hikaye başlıyor. Annelerinin bu gizemli kayboluşuna sebep vermeye çalışan ve annelerini arayan Daria ve Mauro adlı ikiz kardeşler bu sırada köyün karanlık sırlarını fark etmeye başlarlar.

Dizinin oyuncu kadrosu

Dizinin başrollerinde Valerio Biello, Luca Lienello, Federico Russo bulunuyor. Onlara ise Margherita Morchio, Anna Ferzetti, Alessandro Tedeschi, Juju Di Domenico, Giulio Brizzi Max Malatestave Luca Castellano gibi isimler eşlik ediyor.

Sadece 16 saniyelik bir tanıtım videosuna sahip olan bu dizinin tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.