Netflix’in Eylül 2021 takvimi yayımlandı

Netflix Agustos Takvimi Yayinlandi

Türkiye ve dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan dizi ve film yayın kanalı Netflix’in Eylül ayı takvimi yayımlandı. Netflix Türkiye, Eylül 2021 döneminde gösterime girecek olan dizi ve filmleri Youtube kanalından yayımladığı video ile duyurdu. Takvime şöyle bir göz gezdirdiğimizde Eylül ayında bizi bomba gibi yapımların beklediğini görüyoruz. Gösterime girecek yapımlar ise şu şekilde:

La Casa De Papel (5.Kısım İlk 5 Bölüm) – 3 Eylül

Çıktığı günden bu yana hepimizi ekranlara kilitleyen La Casa De Papel’in 5.sezon ilk kısmı 3 Eylül’de yayımlanacak. Dizide, bir grup soyguncunun büyük bir plan tasarlaması ve bu plan dahilinde gerçekleştirdikleri soygunlar işleniyor. Ekibi bir araya getiren Profesör (Álvaro Morte) yeni planları ve yaptıkları ile herkesi şaşırtmaya devam ediyordu.

Hayatın Bedeli – 3 Eylül

11 Eylül saldırılarının ardından bir avukat, yitirilen yaşamlara bedel biçmeye çalışırken duygusal bir hesaplaşmayla karşı karşıya kalır. Gerçek olaylardan uyarlandı.

HAYATIN
Hayatın Bedeli

On the Verge – 7 Eylül

Birbirlerinden oldukça farklı yaşamlar süren dört kadın, salgın öncesi Los Angeles’ında orta yaş kriziyle boğuşurken aşk ve iş hayatlarında yeni maceralara yelken açar.

on the
On the Verge

Into the Night (2.Sezon) – 8 Eylül

Bir uçaktaki yolcuların, kozmik bir durum sonucu güneşle olan yarışlarını konu edinen dizi 2020 yılında Netflix tarafından yayımlandı. Belçika yapımı olan dizinin kadrosunda Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un da yer alıyor. Dizinin ikinci sezonu 8 Eylül’de yayımlanacak.

Kan Kardeşler: Malcolm x Muhammed Ali – 9 Eylül

Yapım, ortak noktaları kadar ters düştükleri birçok konu olan Malcolm ve ünlü boksör Muhammed Ali’nin ilişkisini anlatıyor.

Lucifer (Son Sezon) – 10 Eylül

Cehennemin Efendisi olmaktan sıkılan Lucifer (şeytan), Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna hâkimiyetini sürdüğü cehennemi terk edip bu şehirde ”Lux” adında bir mekân açıp fani bir yaşam sürmek ister fakat kardeşi Amenadiel (melek) ve babası (tanrı) onu rahat bırakmaz.

Kate – 10 Eylül

Netflix’in “Kate” için yayımladığı resmi özet şöyle: “Titiz ve olağanüstü yetenekli Kate, oyununun zirvesinde yer alan, suikastçılar için mükemmel bir örnektir. Ancak, Tokyo’daki bir yakuza üyesini hedef alan bir görev alışılmadık bir şekilde bozduğunda, zehirlendiğini çabucak keşfeder ve katillerinden intikam alması için ona 24 saatten az zaman tanır. Vücudu hızla bozulurken Kate, geçmiş kurbanlarından birinin genç kızıyla bir bağ kurar. Başrollerini Mary Elizabeth Winstead ve Woody Harrelson’ın paylaştığı, yönetmenliğini Cedric Nicolas-Troyan’ın yaptığı ”Kate”, ölmek üzere olan bir suikastçının kendi kendini atadığı son bir iş için öfkeli arayışını konu alıyor.”

Rick & Morty (5.Sezon) – 12 Eylül

Kendi zamanlarını aile hayatı ve boyutlar arası yolculuk arasında bölüştürmüş alkolik bilim insanı Rick ve torunu Morty’nin maceralarını anlatan yetişkin çizgi dizisi Rick and Morty, 12 Eylül’de yeni sezonuyla karşımızda olacak.

Doğaya Karşı Mücadele: Neredeyim Ben? -14 Eylül

Büyük risklerin alındığı bu interaktif macerada uçak kazasından kurtulan ancak hafıza kaybı yaşayan Bear, yaptığı seçimlerle kayıp pilotu bulup hayatta kalmak zorundadır.

Schumacker – 15 Eylül

Gelmiş geçmiş en iyi Formula 1 pilotlarından olan efsane yarışçı Michael Schumacher’in hayatını konu alan Netflix’in yeni belgeseli Schumacker, 15 Eylül’de yayımlanacak.

En Korkunç Masal – 15 Eylül

Korku hikâyeleri meraklısı olan Alex, her gece tüyler ürpertici bir masal anlatmazsa kötü kalpli bir cadının sihirli dairesinde yeni arkadaşıyla sonsuza dek mahsur kalacağını öğrenir ve korku serüveni başlar.

en korkunc

He-Man ve Kainatın Hakimleri – 16 Eylül

80’li ve 90’lı yılların çizgi filmlerinden olan He-Man’in Netflix versiyonu 16 Eylül’de izleyici ile buluşacak.

Sex Education (3.Sezon) – 17 Eylül

Gençlik dizisi türündeki yapım, Moordale Lisesi’nde okuyan gençlerin hikayesini anlatıyor. Moordale Lisesi öğrencilerinden Otis ve Maeve, gizlice okuldaki öğrencilere seks terapistliği yapmaya başlar. Bu terapi olayı sayesinde Moordale gençlerinin; sorunlarının çözülmesini, hislerini, algılarını, arkadaşlıklarını, ilişkilerini ve cinselliklerini görüyoruz. Sevilen dizi Sex Education 3.sezonuyla 17 Eylül’de seyircisi ile buluşuyor

Gece Yarısı Ayini – 24 Eylül

Gizemli bir rahibin gelişinin ardından mucizevi olaylar ve korkutucu alametlerle karşılaşan bir cemaatin ürkütücü hikayesini konu edinen dizi 24 Eylül’de yayımlanacak. Tepedeki Ev’in yaratıcısından rüyalarınızı kabusa dönüştürecek yeni bir dizi geliyor.

gece yarisi

The Starling – 24 Eylül

46. Toronto Uluslararası Film Festivali’nde ilk kez izleyici karşısına çıkan filmin konusu şöyle: Lily ve Jack Maynard, bebeklerini kaybeden bir çiftir. Acılarını farklı şekilde yaşayan çiften Jack yas tutmak için evden ayrılır. Lily ise yalnız kaldığı evinde acısının üstesinden gelmeye çalışır.

The Chestnut Man – 29 Eylül

29 Eylül’de izleyici ile buluşacak olan film için Netflix’in yayımladığı konu özeti şöyle: İki dedektif korkunç bir cinayet mahallinde bulunan kestaneden yapılmış heykelcikten yola çıkarak bir politikacının kayıp çocuğuyla bağlantılı bir katilin peşine düşer.

Aşk 101 (2.Sezon) – 30 Eylül

Hepimizin yeni sezonunu dört gözle beklediği Netflix Türkiye yapımı Aşk 101’in yeni sezonu 30 Eylül’de izleyici ile buluşacak.

Netlix’in yayımladığı Eylül 2021 takvimini hemen aşağıya bırakıyoruz.

İyi seyirler!

Total
0
Shares
Önceki
877280

Kraliyet ailesi severlere dizi önerisi: The Crown