Netflix’in Ağustos takvimi yayımlandı

Netflix Agustos Takvimi Yayinlandi

Türkiye ve dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan dizi ve film yayın kanalı Netflix’in Ağustos ayı takvimi yayımlandı. Netflix Türkiye, Ağustos 2021 döneminde gösterime girecek olan dizi ve filmleri Youtube kanalından yayımladığı video ile duyurdu. Gösterime girecek yapımlar ise şu şekilde:

Control Z. (2.Sezon) – 4 Ağustos

Bir gençlik dizisi olan Control Z. bir hacker tarafından tüm okuldaki öğrencilerin ifşalanması sonucu, hackerın peşine düşen Sofia’nın maceralarını konu alıyor.

Control Z 1
Control Z.

Cooking With Paris – 4 Ağustos

Mankenlik ve şarkıcılık yapan ünlü isim Paris Hilton’un, Youtube üzerinden yemek yaptığı program bir televizyon şovuna dönüşerek seyirciyle buluşuyor. Cooking With Paris, 4 Ağustos’ta Netflix’de yayında.

Vivo – 6 Ağustos

Seslendirmesi Lin Manuel Miranda tarafından yapılan Vivo, müzik tutkunu bir maymunun Havana’dan Miami’ye olan yolculuğunu konu edinen bir çizgi film.

Vivo
Vivo

Delidolu 3 – 11 Ağustos

Aynı isimli kitap uyarlaması olan bu film serisi,  çekici oğlanla arasındaki yasak aşk yüzünden en yakın arkadaşıyla ilişkisi tehlikeye giren Elle’in hikayesini anlatıyor.

Valeria (2.Sezon) – 13 Ağustos

İşinde ve evliliğinde problemler yaşayan genç kadın Valeria‘nın, arkadaşlarıyla birlikte yaşadığı zorlukların üstesinden gelme macerası konu ediliyor.

Valeria
Valeria

Beckett – 13 Ağustos

Tatile çıkan bir çiftin, kendilerine kurulmuş büyük bir komplonun ortasına düşmelerini konu edinen Beckett, Alicia Vikander, John David Washington, Boyd Holbrook gibi isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Beckett
Beckett

The Chair – 20 Ağustos

Altın Küre ödüllü Sandra Oh ve Emmy ödüllü Jay Duplass’ın başrollerinde bulunduğu The Chair dizisi, akademik bir durum komedisi.

the chair 1
The Chair

Sweet Girl – 20 Ağustos

Karısını kaybeden ve kızıyla baş başa kalan bir adam, hem kızını korumaya çalışır hem de karısının intikamını almak için yola koyulur. Sweet Girl, aksiyon dolu hikayesiyle 20 Ağustos’ta izleyiciyle buluşuyor.

The Witcher: Nightmare of the Wolf – 23 Ağustos

Kitaplar, oyunlar ve televizyon dizilerine konu edilmiş olan Witcher’ın fantastik dünyası, şimdide The Witcher: Nightmare of the Wolf ismiyle anime film olarak karşımıza çıkıyor.

The Witcher Nightmare of the Wolf
The Witcher: Nightmare of the Wolf

Clickbait – 25 Ağustos

Amerikan-Avustralya ortak yapımı olan Clickbait, sekiz farklı kişinin bakış açısından suçunu itiraf eden bir tacizcinin, öldürülmesini ve sosyal medyanın bu suçta oynadığı rolü konu ediniyor.

Clickbait
Clickbait

Bob Ross: Küçük Mutlu Ağaçların Arasında Gizlenen İhanet ve Hırs – 25 Ağustos

Ünlü ressam Bob Ross’un hayatını ve yaşadıklarını anlatan belgesel film 25 Ağustos’ta gösterime girecek.

Good Girls (3.Sezon) – 31 Ağustos

Good Girls, banliyö yaşantısındaki üç anne olan Beth, Ruby ve Annie’nin bağımsızlıklarını kazanmak için yerel bir markete düzenledikleri soygun ve sonrasındaki maceralarını konu ediniyor.

Good Girls
Good Girls

Marie Kondo ile Hayatına Neşe Kat – 31 Ağustos

Ünlü yazar Marie Kondo’nun düşünce yapısıyla iş ve ev hayatını dengelemek için mücadele eden insanlar bir araya geliyor. Bu reality-show dizisi kişisel gelişime meraklılar için biçilmiş kaftan.

Netflix’in yayımladığı Ağustos takvimi videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
titans 3. sezon

Titans 3. sezonun yeni fragmanı yayımlandı

Sonraki
The Suicide Squad 2 sinemalarda

The Suicide Squad 2 sinemalarda