Netflix’e bu hafta eklenecek yapımlar

netflix

Netflix’e bu hafta üç dizinin yeni sezonları ve bir yeni film eklenecek. Emekli Ajan filmi, How To Sell Drugs Online (Fast) dizisinin 3. sezonu,Outer Banks dizisinin 2. sezonu ve Glow Up dizisinin 3. sezonu bu hafta itibarıyla Netflix’te yerini alacak.

Emekli Ajan

emekli ajan

Paralı askerlik yapan eski bir gizli servis ajanı hiç tanışmadığı oğlunu kurtarmak için harekete geçer fakat baba olmayı öğrenmek onun için oldukça zor bir görev olacaktır. Filmin oyuncu kadrosunda Jean- Claude Van Damme, Alban Ivanov, Eric Judor gibi isimler bulunuyor. Aksiyon, macera ve komedi türündeki film 30 Temmuz Cuma günü yayında olacak.

How To Sell Drugs Online (Fast)

How To Sell Drugs Online 3. sezon seyrederiz

Eski sevgilisinin dikkatini çekebilmek adına, uyuşturucu satmaya başlayan Moritz beklenmedik bir olaylar zincirine sürüklenir. Moritz’in internet üzerinden başladığı bu iş, Avrupa’nın en büyük uyuşturucu şebekesi haline gelir. Moritz ve arkadaşları, bu işin üstesinden gelmek için çabalar. Oyuncu kadrosunda Maximilian Mundt, Danilo Kamperidis, Lena Klenke gibi isimler bulunuyor. Gençlik dizisi türündeki yapım 27 Temmuz Salı Günü platformda yerini alacak.

Outer Banks

outer banks

Zenginler ve fakirler arasında bölünmüş bir adada yaşayan John B. ve üç arkadaşı güzel vakit geçirmek için ellerinden geleni yapar. Garsonluk yapıp tekne kiralayarak günlerini geçirirler. Bir gün mavi sularda gezerken batık bir tekne bulan John B., bunun yıllardır kayıp olan babası ile bağlantılı olacağından şüphelenir. John B. ve arkadaşları babasının ortadan kaybolmasıyla ilgili olan efsanevi hazineyi bulmak için harekete geçer. Oyuncu kadrosunda Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison Bailey gibi isimler bulunuyor. Gençlik ve drama türündeki dizinin 2. sezonu 30 Temmuz Cuma Günü Netflix’e geliyor.

Glow Up Makyajın Yeni Yıldızı

glow up makyajin yeni yildizi

Yarışma programı tarzındaki reality dizisinde makyaj sanatçısı adayları, güzellik sektöründe kariyer yapma fırsatı için renkli zorlukları aşmaya çabalar. Dizinin 3. sezonu 30 Temmuz Cuma Günü yayında olacak.

Total
0
Shares
Önceki
The Guide to the Perfect Family

Mükemmel Aile Olma Kılavuzu – 2021 İnceleme