Netflix’e ağustos ayında gelecek olan filmler

netflix

Netflix, ağustos ayı itibariyle platformunda 7 adet yeni filme yer verecek. Yeni eklenen filmlerin içerisinde: Vivo, The Swarm, Delidolu 3, Beckett, Brezilyalı Öğrencinin Gizli Günlüğü, Sweet Girl ve İşte Böyle Bir Oğlan filmleri bulunuyor. İzleyecek içerikleri bitenler için aksiyon, korku ve gençlik türündeki yeni filmlerin bilgilerini derledik. Filmlere ait fragmanlara ise başlıklarının altından ulaşabilirsiniz.

Vivo

Müzikal filmler arasında yerini alacak yeni yapım Vivo, Sony Pictures tarafından üretildi. Müzik tutkunu bir kinkajou, görevini yerine getirip eski bir dostunun yazdığı aşk şarkısını alıcısına ulaştırmak için hayatının yolculuğuna çıkar. Kirk Demicco tarafından yönetmenliği yapılan filmin seslendirme kadrosunda Lin- Manuel Miranda, Zoe Saldana, Michael Rooker isimleri bulunuyor. Film 6 Ağustos 2021 tarihinde platforma eklenecek.

The Swarm ( Netflix)

Korku, dram türündeki filmde bekar bir anne yüksek proteinli gıda olarak çekirge yetiştirir. Onların üremesini sağlamakta zorlanması, kana karşı olan çekimlerini fark ettiğinde son bulur. Just Philippot tarafından yönetmenliği yapılan filmin oyuncu kadrosunda Suliane Brahim, Sofian Khammes, Maria Narbonne isimleri bulunuyor. Film 6 Ağustos 2021 tarihinde Netflix’te gösterimde olacak.

Delidolu 3

Orijinal adı The Kissing Both 3 olan film serisinin üçüncü filmi için geri sayım başladı. Romantik komedi ve gençlik türündeki serinin üçüncü filminde Elle hazırladığı yapılacaklar listesiyle üniversiteden önceki son yaz tatiline hazırlanırken, Noah ve Lee arasında karar vermelidir. Oyuncu kadrosunda Joey King, Joel Courtney, Jacob Elordi isimleri bulunuyor. Film 11 Ağustos 2021 tarihinde platformda yerini alacak.

Beckett

Büyük bir merakla beklenen film için son günlere geldik. Gerilim drama filmi, çıktıkları tatilde büyük bir komplonun ortasında kalan çift ile hikayeye başlıyor. Beckett, geçirdiği trajik bir kaza sonrası kendini siyasal bir komplonun içinde bulur. Amerikalı turist, Yunanistan sınırları içinde onu öldürmeye kararlı olan suikastçılardan kaçar. Ferdinando Cito Filomarino tarafından yönetilen filmin kadrosunda John David Washington, Boyd Halbrook, Alicia Wikender, Vick Krieps isimleri bulunuyor. Film 13 Ağustos 2021 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

Brezilyalı Öğrencinin Gizli Günlüğü

Romantik komedi filminde hayatlarına hareket getirmek isteyen iki sıkı dostun değişim öğrencisi olarak yurt dışına gitmesini izliyoruz. Filmin oyuncu kadrosunda Larissa Manoela, Thati Lopes, Bruno Mantaleone isimleri bulunuyor. Film 18 Ağustos 2021 tarihinde Netflix platformuna eklenecek.

Sweet Girl

Amerikan aksiyon, gerilim türündeki filmde Cooper, eşinin ölümünden sorumlu olanları adalet önüne çıkarmaya ant içer. Bu süreçte ailesinden geriye kalan son kişi olan kızını da korumak zorundadır. Brian Andrew Mendoza tarafından yönetmenliği yapılan filmim oyuncu kadrosunda Jason Momoa, İsabella Marced, Manuel Garcia Rulfo isimleri bulunuyor. Sweet Girl 20 Ağustos 2021 tarihinde yayımlanacak.

İşte Böyle Bir Oğlan

Netflix İşte Böyle Bir Oğlan

Orijinal adıyla He’s All That filmi gençlik romantik komedi türünde yerini almaya hazırlanıyor. Filmde lisenin popüler öğrencisi Anna Sawyer, kimsenin ilgilenmediği sınıf arkadaşı Cameron Kweler’i okul balosunun kralı seçilmesi için harekete geçer. Birlikte zaman geçirdikçe Anna’nın Cameron’a bakışı değişir. Film 27 Ağutos 2021 tarihinde Netflix platformunda olacak.

Total
0
Shares
Önceki
Free Guy

Free Guy filminden yeni görseller yayımlandı