Netflix severler için 2020 yılında yeni sezonu gelecek 10 dizi

1-   13 Reasons Why / Ölmek İçin 13 Sebep (4. Sezon):Tüm okul intihar etmiş arkadaşları Hannah Baker’ın yasını tutarken, arkadaşı Clay kapısında postayla gönderilmiş bir kutu kasetle intiharın arkasındaki nedenlerle baş başa kalır.

 

2-Altered Carbon (2. Sezon): Kitapları da mevcut olan sevilen bilim kurgu serisi yeni oyuncu kadrosuyla geri dönüyor.

 

3-  Dark (3. Sezon): Beyinlerimizi yakan kurgusuyla her daim adından söz ettiren Alman yapımı Netflix dizisi yeni sezonuyla 2020’de ekranlarda yerini bulacak.

 

4-  La Casa de Papel (4. Sezon): Yeni sezon ile yeni bir planın başlayacağı yapım bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini yeni bir mekânda bulacaklar.

 

5-  Stranger Things (4. Sezon):Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler açığa çıkmış, her şeyin ortasında kalmış bir küçük arkadaş grubu ise tüm bu gizemin merkezinde mücadele ediyorlardı.

 

6-  The Haunting of Hill House (2. Sezon): Her sahnesiyle gerilimi iliklerimize kadar hissettiren Shirley Jackson’ın korku romanının uyarlaması olan dizi 2020’de de bizleri titretmek için geliyor.

 

7-  Sex Education (2. Sezon): Öz güvensiz Otis, terapist annesi sayesinde cinsel tavsiyeler hakkında her şeyi bilmektedir. Son zamanların popüler dizilerinden biri olan Sex Education da yeni yılda izleyebileceğimiz diziler arasında.

 

8-  The Umbrella Academy (2. Sezon): Babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşler, şaşırtıcı aile sırlarını ve insanlığı bekleyen yakın bir tehdidi açığa çıkarır.

 

9-  The Rain (3. Sezon): İnsanları öldüren bir virüsün yayılmış olduğu dünyada hayatta kalma mücadelesi verirken daima peşlerinde olacak kişilerden kurtulmaya çalışan bir grup insanın heyecan dolu maceralarıyla The Rain 2020’de 3. sezonu ile Netflix’te yeniden ekranlarda olacak diziler arasında.

 

10-  The Society (2. Sezon): Zengin bir kasabadaki diğer herkes gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunda West Ham’in genç sakinleri hayatta kalmak için kendi topluluklarını kurar.

 

 

Total
0
Shares
Önceki
782450

Senelerce ekranlarda ağırladığımız diziler

Sonraki
c13563c847a4fdc3801b52639c9c6ac5

Hem romantik hem eğlenceli 5 film