Netflix komedi filmi önerileri

mm
Netflix komedi filmi önerileri

Komedi filmi izlemek istiyor fakat ne izleyeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız bu liste tam da size göre. Her biri Netflix‘ te yer alan ve adından oldukça söz ettirmiş bu filmleri izlediğinizde oldukça keyifli zamanlar geçireceğinize eminiz. Buyurun başlayalım.

Dick ve Jane İşbaşında (6.2)

eb20051220reviews51214003ar

Yönetmen: Dean Parisot

Senaryo: Judd Apatow, Nicholas Stoller

Oyuncular: Jim Carrey, Tea Leoni, Alec Baldwin, Richard Jenkins

Uzun yıllar boyunca işini tutku ile yapmış biri olan Dick Harper, elde etmek istediği her şeyi elde etmiştir ancak hayal ettiği yere ulaştığı anda çalıştığı şirketin iflas etmesiyle Dick de büyük zarara uğrar. Dick hızla sahip olduğu her şeyi yitirir; arabalar, lüks evler ve tabii ki zengin insanlarla çevrili olan sosyal çevresi. Dick bu işin üstesinden gelmenin tek yolunun mevcut düzene uyum sağlamak olduğuna karar verir ve bu nedenle illegal yöntemlere başvurur. Kaybettiklerini yeniden kazanmak isteyen Dick, eşi ile birlikte şahane bir intikam planı yapar ve olaylar gelişir.

I Care A Lot (6.3)

I Care A Lot

Yönetmen: J Blakeson

Senaryo: J Blakeson

Oyuncular: Rosamund Pike, Peter Dinklage, Eiza González, Chris Messina, Dianne Weist

Netflix yapımı olan film, son derece başarılı bir yasal vasi olan Marla Grayson’a odaklanıyor. Marla’nın kanunları kendi yararına kullanan ve müvekkillerinin zarara uğramasını önemsemeyen biridir. Bir gün kendisi için mükemmel bir müvekkil seçtiğini düşünürken yanıldığını fark eder. Çok geçmeden dış görünüşün ne kadar yanıltıcı olabileceğini öğrenir.

Arkadaştan Öte (6.5)

friends with benefits fwb e1577429418744

Yönetmen: Will Gluck

Senaryo: Will Gluck, Keith Merryman, David A. Newman

Oyuncular: Mila Kunis, Justin Timberlake, Patricia Clarkson, Jenna Elfman, Richard Jenkins, Woody Harrelson

New York’ta yaşayan Jamie bir şirketin insan kaynakları sorumlusudur, Dylan ise Los Angeles’ta çalışan bir sanat yönetmenidir. Jamie, Dylan’ı New York’a yerleşmeye ikna edince aralarındaki ilişki gelişmeye başlar. Aşktan ve ciddi ilişkilerden canı yanmış olan Dylan ve Jamie, tanıştıktan sonra birbirlerine bağlanmamak için büyük çaba gösterir.

Zombieland (7.6)

zombieland

Yönetmen: Ruben Flesicher

Senaryo: Rhett Reese, Paul Wernick

Oyuncular: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin

Film zombilerin istila ettiği bir dünyada hayatta kalmanın yolunu bulan iki adama odaklanıyor. İçinde bulundukları kötü durumdan kurtulmak için birlikte hareket eden bir grup insanın hikayesinin anlatıldığı film, oldukça sürükleyici.

Bad Trip (6.6)

2121696

Yönetmen: Kitao Sakurai

Senaryo: Dan Curry, Eric Andre, Kitao Sakurai

Oyuncular: Eric Andre, Lil Rel Howery, Tiffany Haddish

Netflix yapımı olan film, insanlara şaka yapan ve gizli kamera sayesinde bunları kayıt altına alan iki yakın arkadaşın hikayesini anlatıyor. Filmi izlerken bolca eğleneceğinize eminiz.

Dolemite İs My Name (7.3)

Dolemite Is My Name

Yönetmen: Craig Brewer

Senaryo: Scott Alexander, Larry Karaszewski

Oyuncular: Eddie Murphy, Wesley Snipes, Da’Vine Joy Randolph, Keegan-Michael Key, Mike Epps, Craig Robinson,Titus Burgess

Dolemite Is My Name, 1970’lerde kaydettiği Dolemite komedi albümleri ile tanınan komedyen ve oyuncu Rudy Ray Moore’un hayatına odaklanıyor.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Önceki
Hugh Jackman

Hugh Jackman, Marvel’a geri mi dönüyor?