Netflix filmi “Hillbilly Elegy”den fragman paylaşıldı

mm
Hillbilly Elegy

Netflix, yeni filmi “Hillbilly Elegy”den ilk fragmanı yayımladı. Da Vinci Şifresi, Cinderella Man, Apollo 13 gibi filmlerin yönetmenliğini yapmış olan Oscar Ödüllü Ron Howard‘ın yönetmeliğini yapacağı filmin fragmanında, bir ailenin 3 nesil boyunca birlikte yaşama mücadelesini izliyoruz.

J.D. Vance’ın çok satanlardaki aynı isimli kitabından uyarlanan filmin oyuncu kadrosunda; J.D. Vance rolüyle Gabriel Basso, Bev rolünde Amy Adams, Mamaw rolünde Glenn Close gibi isimler bulunuyor.
Filmin senaryosunda The Shape of Water’ın Oscar adayı senaristi Vanessa Taylor‘ın imzası bulunuyor. Filmin 24 Kasım tarihinde Netflix’te izleyici karşısına çıkması bekleniyor.
Hillbilly Elegy

Hillbilly Elegy filminin konusu:

Amerikan rüyasının günümüzdeki durumunu inceleyen film ve Kuzey Amerika Apalaş Dağları’nda yaşayan bir ailenin üç farklı nesline odaklanıyor. Hikaye, Yale Üniversitesi’nde hukuk okuyan ancak memleketine dönmek zorunda kalan ailenin en küçük üyesi J.D karakterinin bakış açısından anlatılıyor. Evine geri dönmek zorunda kalan J.D.  madde bağımlılığıyla mücadele eden annesi Bev ve eski anılarını sürekli olarak canlandıran  anneannesi Mamaw arasında gidip gelir.
Filmin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
1396105

Shameless final sezonu ne zaman?

Sonraki
don't look up

Don’t Look Up oyuncu kadrosu belli oldu