Netflix’e bugün eklenen yapımlar

netflix

Bugün itibariyle Netflix platformuna iki yeni film ve iki dizinin yeni sezonları eklendi. Geçen Yaz ve Korku Sokağı 2. Kısım filmleri, Atypical dizisinin dördüncü sezonu ve Biohackers dizisinin ikinci sezonu platformdaki yerini aldı.

Geçen Yaz

Geçen Yaz Netflix

Türkiye’nin 1996 yılının yaz aylarında geçen hikayede bir grup genci izliyoruz. Gençlerin hikayeleri; aşk, yaşam ve hüzün içeriyor. Netflix filmi “Deniz, kumsal, arkadaşlar, aile ve asla unutulmayacak ilk aşklar. Her yaşta başka türlü geçer yaz. 90’larda ve yazlıkta ise bambaşka…” olarak tanıtıyor. Yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan’ın bulunduğu filmin oyuncu kadrosunda; Fatih Şahin, Ece Çeşmişoğlu, Halit Özgür Salı gibi isimleri izliyoruz.

Korku Sokağı 2. Kısım 1978

Korku Sokağı 2. Kısım: 1978

Filmde; lanetli Shadyside kasabasındaki cinayetlerin, Nightwing Kampı’nı dehşete düşürmesini ve eğlenceli bir yaz tatilini korkunç bir ölüm kalım mücadelesine çevirmesini izliyoruz. Gençlik ve korku türündeki film serisi, aynı isimli kitaplardan uyarlamadır. Senaryosu Kyle Killen, Phil Graziadei, Leigh Janiak tarafından yazılan filmin yönetmen koltuğunda Leigh Jeniak oturuyor. Oyuncu kadrosunda; Kiana Maderia, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr, Maya Hawke, Julia Rehwald, Fred Hechinger, Ashley Zukerman, Darrell Britt- Gibson, Jordana Spiro, Jordyn DiNatale ve Sadie Sink gibi isimleri izlediğimiz film oldukça sürükleyici.

Atypical

Atypical

İlk sezonu 2017 yılında yayımlanan Atypical dizisinin final sezonu 10 bölümden oluşuyor. Yeni sezonda Sam’in başka bir eve taşınmasını ve hayata dair büyük adımlar atmasını izliyoruz. Sam’in üniversiteye başlamasıyla geleceğine dair endişeleri artmaya başlar. Aile evinden ayrılmak ise Sam için hiç kolay değil. Sam, yeni başlangıçların zor olduğunun farkında olup bunun üstesinden gelmek için büyük mücadeleler veriyor. Casey’i ise kendi ailesi, çevresi ve aşk hayatında dönen olaylarla uğraşırken görürüz.

Biohackers

Biohackers

İlk sezonda Mia, geçmiş aile trajedisinin içinde bir parmağı olduğundan şüphelendiği profesöre yaklaşmak için bir tıp okuluna gitmiş ve kendini biyolojik hack dünyasının içinde bulmuştu. İlk sezonun sonunda amacına ulaşan Mia, son sahnede kaçırılmış ve kendini profesör Lorenz ile aynı arabada bulmuştu. Yeni sezonda Mia’yı hafızasını kaybetmiş bir şekilde, karmaşık olaylar zincirinde izliyoruz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Önceki
Chapelwaite

Stephen King’in kitabından uyarlanan yeni dizi Chapelwaite’in yayım tarihi belli oldu