Naked Singularity fragmanı yayımlandı

mm
Naked Singulartiy

Filmin çıkışına sadece birkaç hafta kala Screen Media, Naked Singularity için ilk fragmanı yayımladı. Star Wars devam üçlemesinin sona ermesinin ardından Boyega’nın, filmi ilk olarak duyurması ise büyük bir dönüm noktası olmuştu.

Fragman, hikayenin merkezindeki çarpık uyuşturucu soygununun yanı sıra, Boyega’nın zor durumdaki avukatına ve düzeltmeyi umduğu sistemi açma kararına bir bakış sunuyor.

Naked Singularity

Naked Singularity konusu

Hikaye, Casi’yi odak noktasına alıyor. Gelecek vaat eden genç bir New Yorklu kamu avukatı, idealizmini kendi içinden düzeltmeye çalıştığı adalet sisteminin günlük adaletsizlikleri altında çatırdamaya başlamaktadır. İnancını kaybetmeye devam eden Casi, bozuk sistemi kendi oyununda yenmek için öngörülemeyen eski bir müşteri tarafından, tehlikeli ve yüksek bahisli bir uyuşturucu soygununa sürüklenir.

Naked Singularity’nin geliştirilmesi ilk olarak 2018’in sonlarında Ridley Scott ve Law & Order’dan Dick Wolf’un baş yapımcı olarak göreve getirildiğinde başladı. Nisan ayındaki San Francisco Uluslararası Film Festivali’nin ardından Screen Media tarafından satın alındıktan sonra stüdyo, film için beklenti oluşturmayı başardı.

Naked Singularity

Naked Singularity oyuncu kadrosu

Komedi suç gerilimi, 2013’te PEN İlk Kurgu Ödülü’nü kazanan Sergio De La Paya’nın aynı adlı ilk romanından uyarlanıyor. Boyega’nın yanı sıra; Olivia Cooke, Bill Skarsgård, Ed Skrein, Tim Blake Nelson ve Linda Lavin de filmin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Total
0
Shares
Önceki
Modern Love 2. sezon

Modern Love 2. sezon fragmanı yayınlandı