My Unorthodox Life bu Çarşamba Netflix’te

my unorthodox life seyrederiz

Netflix platformunda yerini alacak yeni dizi My Unorthodox Life için son gün geldi. Reality dizi türündeki yapım 14 Temmuz 2021 tarihinde Netflix’te yerini alacak. Dizide yer alan isimler ve olaylar, girişimci ve moda tasarımcısı Julia Haart isimli kadının gerçek hikayesine dayanıyor.

julia haart seyrederiz

My Unorthodox Life konusu

My Unorthodox Life reality dizisinde Julia Haart ve ailesini izliyoruz. Julia, katı Ortodoks-Musevi cemiyetinin eski bir üyesidir. Cemiyetten ayrıldıktan sonra yaşadığı hayat sonucunda Elite World Group CEO’su konumuna gelmiştir. Julia’nın iki oğlu ve iki kızı da artık cemiyetin içinde değillerdir. Reality dizisinde bu ailenin katı düzenden çıkıp yeni hayatlarına başlamasını ve bu hayata alışmalarını izliyoruz.

Julia Haart kimdir?

Ortodoks- Yahudi ebeveynleri tarafından büyütülen Julia, topluluğun içinde büyümüş bir kadındır. Yahudi felsefesi öğretmeni olarak mezun olduğu okuldan sonra ise hayat çizgisini tamamen değiştirir. 2013 yılında topluluğundan ayrıldıktan sonra bir ayakkabı şirketi kurdu. 2016 yılında ise La Perla’ya kreatif direktör olarak katıldı. 2019 yılında ise Elite World Group ‘a CEO oldu. Şuanda hala yaşamını sürdüren Julia Haart 50 yaşında ve işinin başında bulunuyor.

My Unorthodox Life fragmanı

Total
0
Shares
Önceki
sen aydinlatirsin geceyi

Sen Aydınlatırsın Geceyi İnceleme