Ms. Marvel

Ms. Marvel çekimleri tamamlandı

Disney Plus tarafından yapılacak Marvel yapımlarından Ms. Marvel dizisi, duyurulduğu ilk günden beri izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Geçtiğimiz saatlerde ise Marvel hayranları tarafından merakla beklenen dizinin çekimlerinin tamamlandığı resmi olarak duyuruldu.

 

Ms. Marvel

Ms. Marvel konusu

Marvel’ın ilk Müslüman süper kahramanı olma özelliğini taşıyan dizi, 18 yaşında ve ergenlik döneminde olan Pakistanlı bir genci odak noktasına alacak. Marvel’ın bu yeni çizgi roman uyarlaması, süper kahraman Ms Marvel’a dönüşen Kamala Khan’ın öyküsünü izleyicilere aktaracak.

Dizide Ms. Marvel karakterine Iman Vellani hayat verecek. Ayrıca geçtiğimiz dönemde “Candyman”, “Mad Men” gibi yapımlar ile adını geniş kitlelere duyurmayı başarmış olan Teyonah Parris’in ise Monica Rambeau karakterini canlandıracağı duyurulmuştu.

Dizinin çekimlerinin tamamlandığını biliyoruz. Ancak bu yeni dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor. Dizi hakkındaki yeni ayrıntıların önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Merakla beklenen diziden yayımlanmış olan ilk tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Emin Alper
Balkaya filmi ne zaman çıkacak?