Ms. Marvel çekimleri tamamlandı

mm
Ms. Marvel

Disney Plus tarafından yapılacak Marvel yapımlarından Ms. Marvel dizisi, duyurulduğu ilk günden beri izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Geçtiğimiz saatlerde ise Marvel hayranları tarafından merakla beklenen dizinin çekimlerinin tamamlandığı resmi olarak duyuruldu.

 

Ms. Marvel

Ms. Marvel konusu

Marvel’ın ilk Müslüman süper kahramanı olma özelliğini taşıyan dizi, 18 yaşında ve ergenlik döneminde olan Pakistanlı bir genci odak noktasına alacak. Marvel’ın bu yeni çizgi roman uyarlaması, süper kahraman Ms Marvel’a dönüşen Kamala Khan’ın öyküsünü izleyicilere aktaracak.

Dizide Ms. Marvel karakterine Iman Vellani hayat verecek. Ayrıca geçtiğimiz dönemde “Candyman”, “Mad Men” gibi yapımlar ile adını geniş kitlelere duyurmayı başarmış olan Teyonah Parris’in ise Monica Rambeau karakterini canlandıracağı duyurulmuştu.

Dizinin çekimlerinin tamamlandığını biliyoruz. Ancak bu yeni dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor. Dizi hakkındaki yeni ayrıntıların önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Merakla beklenen diziden yayımlanmış olan ilk tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
yeşilçam

Yeşilçam 6. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
lupin

Lupin 2. kısım fragmanı yayımlandı